מידע משפטי | תקנון

מידע משפטי - תקנון שימוש באתר

עודכן לאחרונה 15.09.2021

מידע משפטי אודות תנאי שימוש באתר טונר למדפסת - דיו למדפסת. תקנון אתר.


כל שימוש שתעשו באתר זה נחשב לכך שהסכמתכם לתנאים המפורטים להלן :

*אתר זה פתוח בפני גולשים מכל רחבי העולם, אולם השירותים והמוצרים המוצעים בו, מסופקים אך ורק בתחומי מדינת ישראל.

*החברה שומרת לעצמה את הזכות שלא לקבל הזמנות אשר בוצעו באתר. הזמנות אשר התקבלו באתר, אינן מחייבות את החברה בשום מקרה. החברה תהא רשאית שלא לקבל את ההזמנה בשל שיקולים של ניהול מלאי, חוסר במלאי, מחסור של כח אדם, אסון טבע, או כל בעיה אחרת אשר מונעת את קבלת ההזמנה.

עם זאת, החברה תדאג לעדכן את הלקוח בהקדם האפשרי, בדבר חוסר היכולת לקבל את הזמנתו.

*האתר מאוחסן ופועל בישראל ועל כן חלים עליו אך ורק חוקי מדינת ישראל.

*לתשומת לבכם - כל שימוש בשירותי האתר, לרבות גלישה ועיון בתכניו, מהווה ראיה לכך שקראתם והבנתם את תקנון האתר והסכמתם לתנאיו.

*סימון התיבה המאשרת את קריאת תקנון האתר, בעת ביצוע הזמנה, מהווה ראיה חלוטה לכך שאכן קראתם, הבנתם והסכמתם לתנאיו.

אם תנאי התקנון, שלעיל ושלהלן, אינם מקובלים או מוסכמים עליכם במלואם, אזי אל לכם לגלוש באתר זה ואו להשתמש בשירותים אשר מוצעים באתר זה.
 
שאלות נפוצות ותשובות
* אין לפרש דבר מן הכתוב לעיל ולהלן כאחריות נוספת. החברה לא תישא באחריות כלשהיא בגין שגיאות טכניות, דברים שנשמטו שלא באופן מכוון, או טעויות עריכה.

אתר זה מתוחזק ומופעל על ידי טונר למדפסת - דיו למדפסת, תמר בע״מ.

     
   כתובת החברה - כורזין 5 גבעתיים 5358305   טלפון 035731050
     
  דואר אלקטרוני  - service@tamarsys.com   פקס  035713097
     
  להלן החברה.

 

תוכן האתר, לרבות הנתונים, המידע, הסקירות, הדעות והדירוגים, להלן המידע, נכתב ונערך על בסיס מידע פומבי ו/או מידע שפורסם, כולו או חלקו, על ידי גורמים מצד שלישי והוא מובא לידיעה כללית בלבד וכפוף לשינויים ללא הודעה מראש. אין להסתמך על המידע, ואין לראות בו המלצה או תחליף לשיקול דעת עצמאי, או יעוץ ו/או הצעה כלשהם – בין באופן כללי ובין לשם ביצוע פעולות כלשהן.

המידע הכלול באתר זה, הנו מידע כללי האמור להיות נכון עד כמה שניתן. החברה, מסירה מעל עצמה כל אחריות מפורשת או משתמעת לגבי כל שימוש שיעשה על בסיס המידע המופיע באתר.

המידע המוצג באתר זה, אינו מחייב את החברה בשום מקרה. המשתמשים באתר נדרשים שלא לבסס הנחות כלשהן על סמך המידע המוצג באתר.

לתשומת לב הגולשות באתר!
בכל מקום, בו אנו נוקטים בלשון זכר הכוונה גם לנקבה במשמע.
באתר זה, ניתן למצוא ולהזמין באופן מקוון טונר למדפסת, דיו למדפסת, מתכלים למדפסות.
האתר פועל במשך כל שעות היממה ובמשך כל ימות השנה, לרבות שבתות, חגים וימי שבתון.
אתר זה נועד לשרת את ציבור הגולשים באינטרנט בתחומי מדינת ישראל בלבד.

כתב ויתור כולל

 

החברה אינה מתחייבת ואינה נוטלת התחייבות כלשהיא בשום מקרה לעניין הדיוק ו/או ההתאמה ו/או מהימנות המידע המפורסם באתר זה, לרבות על היפר קישורים היוצאים מן האתר אל אתרים אחרים(היפר קישורים היוצאים מאתר זה, נועדו למטרת מידע בלבד והדבר אינו מצביע על תמיכה מצד החברה ולא על נטילת אחריות כלשהיא עבור קישורים אלו) . הנכם נדרשים שלא להסתמך על החומרים המפורסמים באתר זה, מבלי שתבדקו תחילה את דיוקם ו/או התאמתם ו/או מהימנותם.

החברה לא תישא על עצמה שום חבות ולא תשא באחריות כלשהיא, בין באופן ישיר ובין באופן עקיף, בגין כל הנסיבות שעשויות לנבוע מהדממת האתר, תקלה, שגיאות, ליקויים, פגמים, חוסר דיוק, וכל גורם אחר הקשור לשימוש באתר זה.

בשל דינמיות של מלאי המוצרים ומקרים של חוסר מלאי, החברה אינה מתחייבת ואינה נוטלת התחייבות כלשהיא בשום מקרה לעניין מכירה בפועל של מוצרים אשר נשלחה לגביהם הזמנת רכישה. למרות זאת, החברה תעשה ככל שביכולתה לספק ללקוחות שיחפצו להמתין, מענה מהיר ואספקה של מוצרים כאשר יתחדש המלאי.

תאימות ופעולה תקינה של טונר תואם ואו דיו תואם :

טונרים ודיו תואמים או טונר ודיו מקוריים אשר יוצרו מחדש, בהם ישנו שבב משובץ עשויים להיות מושפעים מעדכוני קושחה של יצרנית המדפסת ולהפסיק לתפקד או שלא לעבוד כבר בתחילה.

אי לכך, החברה שומרת לעצמה את הזכות שלא למכור את אלו, אף אם הוזמנו, וזאת בסמוך למועד בו נודע לה כי אלו הושפעו או יושפעו מעדכון קושחה. החברה תציע כחלופה את האפשרות הקיימת לשיקול דעת הלקוח.

הגבלת אחריות.
החברה לא תישא על עצמה שום חבות ולא תשא באחריות כלשהיא, בין באופן ישיר ובין באופן עקיף, בגין עדכוני קושחה אשר עשויים לגרום להשבתת פעילותה של המדפסת, הודעות שגיאה, וכל גורם אחר הקשור לשימוש עם טונר תואם או דיו תואם אשר הושפעו בשל קושחת המדפסת.

*למרות האמור לעיל, לקוחות אשר רכשו טונר תואם או דיו תואם אשר אינם פועלים או חדלו מלפעול בשל עדכון קושחה, יהיו זכאים להחלפה או זיכוי עד לשווי מקסימלי של המוצר שרכשו.

הצהרת פרטיות

על מנת ליצור עמכם קשר, לאחר ששלחתם בקשת רכישה דרך האתר, אנו זקוקים לפרטים: שם, מספר טלפון ו/או כתובת דואר אלקטרוני.
מובהר בזאת כי כל הפרטים אשר תבחרו למסור לנו, ישמשו אך ורק לצורך יצירת קשר בעניין פנייתכם, ואנו מתחייבים שלא להעבירם לאף גורם מצד שלישי למעט חברת האשראי במידת הצורך.

אתר זה משתמש בקבצים מסוג Coockies למטרת שיפור חווית משתמש, קבצים אלו אינם משמשים לצרכי מעקב או שמירת פרטים. גלישה באתר מהווה את הסכמתכם לשימוש עם קבצים אלו.

תוכלו לעיין במדיניות הפרטיות של האתר המפורסמת תחת הקישור הצהרת פרטיות.


תנאי שימוש באתר

הוראות תנאי השימוש באתר יחולו על כל שימוש שיעשה על ידך באתר, ויהוו בסיס לכל התדיינות משפטית בינך לבין החברה. לכן, עליך לקרוא תנאי שימוש אלו במלואם ובעיון ,טרם גלישה באתר ו/או רכישת מוצר ו/או רכישת שירות, גלישה או ביצוע של רכישה באתר מהווה את הסכמתך לקבל ולהסכים לכל הכתוב להלן, לכן אם אינכם מסכימים לתנאי כלשהו בתקנון האתר הנכם נדרשים שלא לעשות כל שימוש באתר.

כל אדם רשאי לגלוש באתר ולשלוח בקשת רכישה.

הגולש נמצא במדינת ישראל.

 

קישורים אל שירותים ואתרים של גורמי צד שלישי

אתר זה מקשר אל אתרים אחרים וכן אל יישומוני מדיה חברתית, דוגמת פייסבוק, טוויטר וכו׳. משכך, לחיצה על קישורים או יישומונים עשויה לחשוף אתכם לתנאי שימוש שהינם שונים מן המוצהר לעיל ולהלן. לכן, רצוי לדעת כי כל אינטראקציה עם אלו מעבירה אתכם אל מדיניות ותנאי שימוש של גורמי צד שלישי אשר אינם נכללים תחת תחום תקנון תנאי השימוש של האתר.


תנאי מכירה

גלישה באתר מאפשרת לכם למצוא ולהזמין טונרים למדפסות ו/או גם דיו למדפסות, ו/או גם מתכלים למדפסות זאת באמצעות מערכת ההזמנות של האתר.
כדי לשלוח בקשת רכישה באתר תדרשו להזין את פרטיכם.

החברה שומרת לעצמה את הזכות שלא למכור מוצרים מסויימים, אף אם הוזמנו, וזאת בסמוך למועד בו נודע לה כי אלו הושפעו או יושפעו מעדכון קושחה או בשל שיקולים אחרים, כגון ניהול מלאי ובעיות אספקה.

כל המחירים המופיעים באתר זה כוללים מע"מ בסך של 17% ובגינם תופק חשבונית מס.

אודות המוצרים

ככלל, טונרים אשר מוצעים למכירה באתר זה הנם טונרים שעברו תהליך של השבה לשימוש חוזר בתהליך מוקפד של ייצור מחדש. טונרים אלו מיוצרים מחדש, אך ורק ממחסניות טונר מקוריות שיוצרו על ידי יצרן המדפסת, וסיימו את מחזור עבודתם המועיל. פרט למקרים בהם מצויין מפורשות המושג טונר תואם.

מחסניות דיו, ראשי דיו וראשי הדפסה אשר מוצעים למכירה באתר, הנם מקוריים בלבד ויוצרו על ידי יצרן המדפסות. פרט למחסניות דיו תואם וראשי דיו תואמים אשר מיוצרים על ידי יצרנים שונים ברחבי העולם.

על מנת להמנע ממקרים של מקח טעות, יובהר כי רק בדפי מוצר בהם מצויין מפורשות כי המוצר מקורי, אזי המוצר המוצע בהם הינו מוצר מקורי חדש.

בכל מקום בו מוצג שם מוצר ולאחריו מופיעה המילה ״מקורי״, מדובר במוצר מקורי. ובכל מקום בו מוצג מוצר ולאחריו לא מופיעה המילה ״מקורי״, לא מדובר על מוצר מקורי.

תמונות של טונרים, מחסניות דיו ומדפסות אשר מוצגות באתר יועדו לשם המחשה וזיהוי ויזואלי בלבד. תמונות אלו, אינן מחייבות את החברה.
המחירים המוצגים באתר, הנם עד גמר המלאי ו/או ניתנים לשינוי ע"י החברה, ללא חובת הודעה מוקדמת לגולשים.

יובהר ויודגש, כי קבלת אישור הזמנה באמצעות דואר אלקטרוני אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב את בעלי האתר וכי רק רישום הזמנה, כפי נרשם במחשבי החברה עשוי לשמש כראיה לנכונות ביצוע הזמנה.

זיכוי כספי לאחר רכישה, ינתן במסגרת הוראות חוק הגנת הצרכן וכפי שמתחייב בכתב האחריות.


אפשרויות תשלום

אפשרויות התשלום בגין שליחת בקשת רכישה באתר כוללות כל כרטיס אשראי שהונפק בישראל (פרט לכרטיסי אשראי מסוג אמריקן אקספרס), כסף מזומן, המחאה (בתנאים מסויימים בלבד), העברה בנקאית, ובאמצעות מערך התשלומים המקוון פייפאל (PayPal).

אפשרויות ביטול הזמנה

ביטול הזמנה אשר עובדה וטרם שנשלחה, של מוצרים אשר אינו נמצאים דרך קבע במלאי החברה ו/או אשר הוזמנו במפרט יחודי על פי דרישת הלקוח, יהיה כרוך בתשלום דמי טיפול בסך 10% מערך ההזמנה או 100 ש"ח , הגבוה מבינהם.

ביטול הזמנה לאחר שנשלחה אל הלקוח, יהיה כרוך בדמי ביטול בסך 5% מערך ההזמנה או 100 ש"ח, הגבוה מבינהם, זאת בנוסף על עלויות השילוח הלוך ושוב.

עם זאת, בכל מקרה מוצדק של טענת מקח טעות מצד לקוח, לא נחייב בדמי ביטול כלשהם.


אפשרויות החזרה של מוצר - מדיניות החזר כספי

ככלל ניתן להחזיר כל מוצר תוך פרק זמן של 14 ימים, כאשר זה שלם וארוז באריזתו המקורית. ראשי דיו, מחסניות דיו, טונרים ומדפסות שאריזתם נפתחה לא יזוכו בשום מקרה. התמורה בגין החזרת מוצר, תזוכה בכרטיס אשראי ו/או מזומן ו/או באמצעות המחאה, למעט דמי המשלוח המקוריים ששולמו.
על המוצרים המוחזרים להישלח אל משרדי החברה, כאשר הוצאות החזרת המשלוח יחולו על הקונה. במקרים של מקח טעות תשא החברה בכל הוצאות השילוח.


אפשרויות הובלה / תנאי אספקה

הזמנה לכתובות שמחוץ לשטחי גוש דן, תשלח אל כתובת הלקוח באמצעות משלוח של דואר רשום או באמצעות חברת בלדרות, תוך פרק זמן שנע בין 1 עד 10 ימי עסקים. כפי שנמסר מבעוד מועד על ידי נציגי החברה.
מועד האספקה בפועל, תלוי בזמינות המוצר ובשרותי הדואר והבלדרות.

אספקה של מוצרים בתחומי גוש דן, תעשה באמצעות נציג החברה או שליח מטעמה.
ניתן לאסוף כל מוצר אשר זמין במלאי החברה באופן עצמאי (בתאום מראש).

עלות שילוח מוצר מהיום למחר, באמצעות חברת שילוח חיצונית אל אזורים שמחוץ לתחומי גוש דן הינה 35 ש"ח בתוספת מע"מ.
עלות משלוח מוצר באמצעות דואר רשום, לכל רחבי הארץ הינה 18 ש"ח בתוספת מע"מ.

*משלוח מהיום למחר, אל מעבר לתחומי הקו הירוק מותנה בזמינות השרות של חברת השילוח אל המיקום הנדרש ומצריך תאום מראש עם נציגי שרות הלקוחות.


התשלום עבור המשלוח או ההובלה יצטרף לתשלום עבור המוצר ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא.

זמני אספקת המוצרים כפי שאלה מצוינים בדף המוצר כוללים רק את חישוב ימי העסקים(ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
החברה לא תהא אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
אספקת המוצרים מותנית בזמינותם במלאי החברה/מלאי היצרן/מלאי היבואן. אי לכך, אין להסתמך על ביצוע הזמנה באתר לצורך כלשהו.
במידה והוזמן מוצר שאזל מן המלאי, יוצע ללקוח מוצר שווה ערך ויתאפשר הן לחברה והן ללקוח לבטל את ההזמנה.


שירות לקוחות

צוות שירות הלקוחות של החברה, ערוך לתת מענה לכל שאלה אודות המוצרים המוצגים באתר כולל שאלות הנוגעות למפרט הטכני של המוצר, סיוע בתפעול והתקנה של המוצר, ומידע בכל נושא אחר. ניתן לפנות לנציגי שרות הלקוחות באמצעות דואר אלקטרוני ובאמצעות הטלפון.
נציגינו עומדים לשירותכם בכל שאלה הנוגעת לתהליך הרכישה כמו גם לאחריו.

נשמח לקבל ביקורות ועצות אשר יתרמו לשיפור חווית המשתמש באתר.


אחריות

א. החברה תהא אחראית כלפי הלקוח להבטחת פעולתו התקינה של המוצר במידה והשימוש בו נעשה תחת תנאי שימוש סטנדרטיים, זאת לאורך התקופה הנקובה במסגרת כתב האחריות ובהתאם לתנאיה הספציפיים כפי שהוגדרו על ידי היצרן ו/או היבואן. מניין תקופת האחריות יחל ביום הרכישה.
ב. במהלכה של תקופת האחריות יתקן נותן האחריות ו/או יחליף, ללא תשלום, מוצר פגום, זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי. אחריות בגין מוצרים תנתן במעבדת השרות של נותן האחריות בלבד.
ג. במידה והמוצר אינו במלאי זמין או שייצורו הופסק, יתן נותן האחריות מוצר אחר שהנו שווה ערך בביצועיו (בטווח של עד 10% ) למוצר הפגום, בכפוף להסכמת הלקוח. לחליפין ישפה את הלקוח בערכו היחסי של המוצר.
ד. כתב האחריות יוענק ללקוח אשר שמו מצוין על גבי תעודת האחריות או החשבונית, והוא אינו ניתן להעברה לידי צד שלישי. אחריות תינתן רק בצירוף חשבונית רכישה.
ה. מוצר תקול ישלח אל מעבדת השרות של נותן האחריות כשהוא ארוז באופן שיבטיח מניעת נזק, כאשר הוא מבוטח בשוויו המלא על חשבון השולח ובצירוף תעודת אחריות וחשבונית המהווה הוכחת רכישה.
ו. משך זמן הבדיקה והתיקון של מוצר פגום עשוי להמשך עד 14 ימי עסקים, אם כי נותן האחריות יעשה כל מאמץ להשיב ללקוח את המוצר המתוקן בהקדם האפשרי.

מקרים בהם לא תחול אחריות (החרגת אחריות)

א. הסרתה או קריעתה של מדבקת האחריות. האחריות לא תינתן בכל מקרה של שינוי, הסרת פרטי הציוד ופרטי האחריות המוטבעים עליו.
ב. המוצר נפגע כתוצאה משימוש בלתי סביר ואו טיפול שאינו תואם את הוראות ההפעלה ו/או משימוש לא נכון במוצר ו/או מתאונה ו/או מכוח עליון לרבות רעידת אדמה, שריפה, ברק, מלחמה, נפילה, חדירת מים וכל מקרה אחר.
ג. המוצר נפגע כתוצאה משיבוש כלשהו ברשת החשמל או כתוצאה מהפרעה כלשהי ברציפות אספקת החשמל, שיבוש או הפרעה ברשת הטלפון, חיבור לא תקין של המוצר לרשת החשמל לרבות שימוש בכבל אספקת מתח שלא סופק ע"י החברה ו/או שקע חשמלי לא תקין, חיבור שאינו מוארק, או פגיעה שמקורה במכשיר חשמלי אחר המחובר ישירות או בעקיפין למוצר.
ד. בוצע תיקון ו/או שינוי כלשהו במוצר, שלא ע"י נותן האחריות, לרבות הרכבת חלקי המוצר או מספר מוצרים יחדיו ובכל מקרה של חיבור או הרכבה לא מתאימים ו/או לא נכונים ו/או לא מקצועיים של המוצר, שלא על ידי נותן האחריות או מי מנציגיו.
ה. במקרים של אי תשלום או אי פרעון ערך המוצר באופן שחורג מהסכם הרכישה שבוצע.
ו. מקור הפגיעה במוצר הנו תוכנה מכל סוג שהוא, לרבות וירוסים.
ז. המוצר נפגע כתוצאה מהזנחה או רשלנות לרבות לכלוך או זיהום מכל סוג שהוא.
ח. החברה לא תהא אחראית לכל נזק או הפסד, לרבות נזק לגוף ו/או לציוד אשר נגרם כתוצאה מהשימוש במוצר או כתוצאה מכשל של המוצר, אלא אך ורק לתיקונו ו/או החלפתו בכפוף לתנאים המפורטים לעיל.
ט. במידה ובוצע שינוי כלשהו בתעודת האחריות שאינו מלווה בחותמת החברה ובחתימת נציגיה.

הגבלת אחריות

א. החברה לא תהא אחראית לכל נזק תוצאתי או נסיבתי או לאובדן רווחים הקשור במישרין או בעקיפין למוצר.
ב. אין כל התחייבות מצד החברה בכל הקשור לתאימותו של המוצר עבור מטרה מסוימת, או בכל הקשור לשוויו וסחירותו.
ג. אין החברה אחראית לנזק כלשהו הקשור למידע המאוחסן על גבי ו/או בתוך המוצר בכל מקרה שהוא.
ד. האחריות כפי שרשומה לעיל, הינה בלעדית ולא ניתנת אחריות אחרת שהנה מרומזת ו/או מפורשת, בין אם בעל פה ובין אם בכתב.
ה. אחריות מוגבלת זו מקנה ללקוחות החברה זכויות משפטיות מוגדרות.
ו. בשום מקרה לא תהא החברה אחראית לכל נזק או אובדן רווחים מקרי ו/או תוצאתי ו/או מעניש ו/או עקיף ו/או מיוחד שיגרמו כתוצאה, ישירה ו/או עקיפה, מהשבתת יכולות ההדפסה ו/או השבתת יכולות הסריקה ו/או השבתת יכולות העתקה ו/או השבתת היכולות לשגר ולקבל הודעות פקס.
ז. ט.ל.ח , החברה שומרת לעצמה את הזכות למקרים בהם נפלה טעות בהזנת מחירו הסופי והריאלי של המוצר. מחירו הקובע של מוצר הנרכש באתר זה ינתן לקונה במעמד רכישת המוצר והינו מחיר המכירה הסופי.


יישוב מחלוקות

הלקוח מסכים בזאת, כי כל מקרה של מחלוקת בינו ובין החברה יידון אך ורק בבתי המשפט אשר באזור תל אביב, ולהם ואך ורק להם תהא הסמכות המקומית והעניינית לדון בכל מחלוקת הנוגעת לרכישת מוצר ו/או שירות אשר נרכשו מן החברה.

גלישה נעימה.

קניין רוחני

תוכנו של האתר בכללו, לרבות בסיס הנתונים, טקסטים, מבנה משפטים וניסוח, עיצוב וממשק, גרפיקה, תמונות, מבנה הקישורים הפנימיים, קוד המקור, כותרות ותתי כותרות של דפים, ואפיוני פעולת האתר הנם קניין רוחני של חברת טונר למדפסת - דיו למדפסת, תמר בע״מ. תוכן האתר, מוגן בחוקי זכויות יוצרים והנו תוצר של השקעה מרובה, הן של זמן והן של כסף ומאמצים רבים. החברה שומרת לעצמה את כל זכויות היוצרים ואת זכויות הקניין הרוחני המוזכרים לעיל. תוכן האתר מוצג, כפי שהוא, עבור הגולשים בלבד והחברה לא מקנה לאף אחד שום הרשאה ושום זכות קניינית על המוזכרים לעיל. אל לכם לשכפל או לתרגם את תכני האתר, או להפיץ את תכניו ללא קבלה של הרשאה מפורשת בכתב מן החברה. חל איסור מוחלט ליצור היפר קישור אל האתר, מבלי שהתבקש והתקבל אישור החברה בכתב.
 
אין לפרש מן הכתוב לעיל כדי לגרוע מזכויות המוטבים, באשר לכל ההגבלות והאיסורים הנוגעים לעניין זכויות קניין רוחני.

מידע אודות סימנים מסחריים

המידע המופיע באתר, לרבות מסמכים, מוצרים, שרותים, גרפיקה, תמונות, חומרי פרסום ושמות טכנולוגיות בלעדיות הנוגעים למדפסות, התקני ההדפסה משולבים, טונרים וחומרים מתכלים מתוצרת סמסונג, הינו סימן מסחרי רשום בבעלות תאגיד סמסונג C&T.
 
המידע המופיע באתר, לרבות מסמכים, מוצרים, שרותים, גרפיקה, תמונות, חומרי פרסום ושמות טכנולוגיות בלעדיות הנוגעים למדפסות, התקני ההדפסה משולבים, טונרים וחומרים מתכלים מתוצרת HP, הינו סימן מסחרי רשום בבעלות חברת Hewlett Packard.
 
המידע המופיע באתר, לרבות מסמכים, מוצרים, שרותים, גרפיקה, תמונות, חומרי פרסום ושמות טכנולוגיות בלעדיות הנוגעים למדפסות, התקני ההדפסה משולבים, טונרים וחומרים מתכלים מתוצרת טרוי, הינו סימן מסחרי רשום בבעלות קבוצת TROY.
 
המידע המופיע באתר, לרבות מסמכים, מוצרים, שרותים, גרפיקה, תמונות, חומרי פרסום ושמות טכנולוגיות בלעדיות הנוגעים למדפסות, התקני ההדפסה משולבים, טונרים וחומרים מתכלים מתוצרת זירוקס, הינו סימן מסחרי רשום בבעלות תאגיד Xerox.
 
המידע המופיע באתר, לרבות מסמכים, מוצרים, שרותים, גרפיקה, תמונות, חומרי פרסום ושמות טכנולוגיות בלעדיות הנוגעים למדפסות, התקני ההדפסה משולבים, טונרים וחומרים מתכלים מתוצרת פנסוניק, הינו סימן מסחרי רשום בבעלות תאגיד Panasonic.
 
המידע המופיע באתר, לרבות מסמכים, מוצרים, שרותים, גרפיקה, תמונות, חומרי פרסום ושמות טכנולוגיות בלעדיות הנוגעים למדפסות, התקני ההדפסה משולבים, טונרים וחומרים מתכלים מתוצרת Pantum, הינו סימן מסחרי רשום בבעלות Pantum International.
 
המידע המופיע באתר, לרבות מסמכים, מוצרים, שרותים, גרפיקה, תמונות, חומרי פרסום ושמות טכנולוגיות בלעדיות הנוגעים למדפסות, התקני ההדפסה משולבים, טונרים וחומרים מתכלים מתוצרת לקסמרק, הינו סימן מסחרי רשום בבעלות Lexmark International, Inc.
 
המידע המופיע באתר, לרבות מסמכים, מוצרים, שרותים, גרפיקה, תמונות, חומרי פרסום ושמות טכנולוגיות בלעדיות הנוגעים למדפסות, התקני ההדפסה משולבים, טונרים וחומרים מתכלים מתוצרת קנון, הינו סימן מסחרי רשום בבעלות תאגיד Canon.
 
המידע המופיע באתר, לרבות מסמכים, מוצרים, שרותים, גרפיקה, תמונות, חומרי פרסום ושמות טכנולוגיות בלעדיות הנוגעים למדפסות, התקני ההדפסה משולבים, טונרים וחומרים מתכלים מתוצרת ברדר, הינו סימן מסחרי רשום בבעלות Brother Indusries.
 
המידע המופיע באתר, לרבות מסמכים, מוצרים, שרותים, גרפיקה, תמונות, חומרי פרסום ושמות טכנולוגיות בלעדיות הנוגעים למדפסות, התקני ההדפסה משולבים, טונרים וחומרים מתכלים מתוצרת אוקי, הינו סימן מסחרי רשום בבעלות OKI Data Corporation.
 
המידע המופיע באתר, לרבות מסמכים, מוצרים, שרותים, גרפיקה, תמונות, חומרי פרסום ושמות טכנולוגיות בלעדיות הנוגעים למדפסות, התקני ההדפסה משולבים, טונרים, דיו וחומרים מתכלים מתוצרת אפסון, הינו סימן מסחרי רשום בבעלות תאגיד Seiko Epson.
 
המידע המופיע באתר, לרבות מסמכים, מוצרים, שרותים, גרפיקה, תמונות, חומרי פרסום ושמות טכנולוגיות בלעדיות הנוגעים למדפסות, התקני ההדפסה משולבים, טונרים, דיו וחומרים מתכלים מתוצרת קיוסרה, הינו סימן מסחרי רשום בבעלות חברת KYOCERA.

קניה מהירה, ללא הזנת פרטי אשראי.

אנו ניצור עמכם קשר בהקדם, על מנת לאשר את הזמנתכם ולהסדרת תשלום.