מידע עסקי אודות חברת טונר למדפסת - דיו למדפסת, תמר בע״מ.

מידע עסקי

טונר למדפסת - דיו למדפסת, תמר בע״מ, חברה בבעלות פרטית, הינה בעלת מוניטין, עתירת ידע ונסיון רב שנים בתחומי האספקה של טונרים למדפסות, מחסניות דיו למדפסות, מתכלים למדפסות, מדפסות לייזר, מדפסות הזרקת דיו, השכרת מדפסות, השכרת מכונות צילום, סורקי מסמכים, וכל הקשור למדפסות. החברה פועלת בישראל וכן בשווקים בינלאומיים באמצעות חברות בת ומיזמים משותפים.

החברה מוכרת כאוטוריטה בתחומה ומציעה לכם להשתמש בשירותיה באמצעות אתר האינטרנט tamarsys.com שיאפשר לכם לרכוש טונר למדפסת, דיו ומתכלים עבור המדפסת שלכם בכל יום ובכל שעה.

החברה החלה את דרכה באספקה של טונרים למדפסות לייזר, דיו למדפסות הזרקת דיו, ומתכלים למדפסות בשלהי שנת 1999 ונרשמה כחברה בערבון מוגבל בשנת 2009. מאז התפתחה החברה לתחומים נוספים ובנוסף לכך, התרחבו שירותיה לכדי מעטפת של פתרונות הדפסה מושלמים עבור לקוחות העוסקים בתחומי הפיננסים, ממשל, חינוך, בריאות, לוגיסטיקה, צבא ובטחון (ספק משרד הביטחון מס׳ 11009536). החברה מעניקה שירות, הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים, החל באספקה של טונרים, דיו ומתכלים למדפסות, וכלה באספקה של מדפסות ויישומי חומרה ותוכנה עבור סביבת המדפסת והטמעה של תהליכי ייעול להפקה ולניהול של עותקי מסמכים קשיחים ודיגיטליים. החברה רשומה בישראל תחת מספר ח.פ 514294107 ושם החברה, כמו גם הלוגו המזוהה עימה הנם סימן מסחרי רשום.

לוגו חברת טונר למדפסת - דיו למדפסת, תמר בע״מ

השירותים המוצעים על ידי החברה, כוללים פתרונות לייעול סביבת העבודה בה פועלת המדפסת. כמו גם, היצע רחב של יישומי תוכנה משולבי חומרה עבור הידוק האבטחה ולהדפסה של מסמכים מאובטחים, הדפסת המחאות ומסמכים בטכנולוגית זיהוי תווים מגנטי ואספקה של טונר מגנטי ואו דיו מגנטי. שירותי החברה כוללים תמיכה וניהול של ציי הדפסה ושירותי השכרה והחכרה של ציוד משרדי : מדפסות בשכירות, מכונות צילום בשכירות, כחלק ממסגרת שירותי הדפסה מנוהלים אשר חוסכים מלקוחותינו את המורכבות והטרחה הכרוכים בתפעול ובאחזקה.


חזון החברה

חברתינו שמה דגש על איכות המוצרים, טיב השירות והענקת ערך מוסף עבור לקוחותיה.


שביעות רצון - אנו מעוניינים בלקוחות מרוצים, לכן אנו מספקים טונרים, דיו, מתכלים, מדפסות ושירותים אשר עונים על הדרישות והציפיות של לקוחותינו. אנו מתייחסים אל לקוחותינו באופן ידידותי ובכנות. נשמח לקבל הצעות לשיפור מצד לקוחותינו, מתוך כוונה להשתפר ולהעניק שירות טוב יותר.

שותפות עם לקוחותינו - מתוך ראיית הלקוח כשותף עסקי לטווח ארוך ,בחרנו לאמץ סטנדרטים גבוהים של איכות, כך שהאינטרסים שלנו חופפים את האינטרסים של לקוחותינו.

יעילות - אנו שואפים לייעל את הפריון של לקוחותינו החל ביעוץ לבחירת מדפסת מתאימה עבור סביבות עבודה שונות, המשכו בהטמעת תהליכי אוטומציה וכלה באספקה של טונרים, דיו ומתכלים שעומדים ברף האמינות הגבוה ביותר.

תדמית - אנו מסייעים ללקוחותינו, להפגין מקצועיות ורושם רב באמצעות הקניית היכולת להדפיס פלט באיכות מושלמת בכל פעם.

איכות - אנו מספקים ללקוחותינו טונרים, דיו ומתכלים שהנם ברף האיכות הגבוה ביותר. איננו פועלים על מנת על מנת למקסם את הרווח על חשבון איכות המוצרים, לכן אנו משווקים טונר תואם וכן דיו תואם שהנם ברף איכות בלתי מתפשר ואשר יפעלו עם המדפסות שלכם באופן מושלם, ממש כמו טונר מקורי או דיו מקורי.

אמינות - אין סיבה להתפשר על איכות בכל הנוגע למדפסת שלכם. אנו מציעים ללקוחותינו טונרים, מחסניות וראשי דיו אשר ידפיסו באיכות מושלמת ועקבית, ויעניקו אמינות בלתי מתפשרת לצד בטיחות שימוש בסביבת העבודה. חברתינו אוחזת בראייה עסקית המאמינה כי לקוחות מעדיפים לרכוש טונר, דיו ומתכלים אשר ידפיסו באיכות עילאית ויעניקו את הביצועים הטובים ביותר לצד אמינות מוכחת. ראייה זו הובילה את חברתנו להתמחות ולהתמקצע בתחום החומרים המתכלים למדפסות.

חיסכון - אנו עושים את המירב על מנת לסייע ללקוחותינו להפחית את עלויות ההדפסה, אם באמצעות יישומי חומרה או תוכנה להשגת חיסכון מקסימלי בצריכת טונר ודיו. כמו גם, הפחתה של צריכת הנייר ונפח האחסון של ניירת לכדי מחצית, באמצעות יישום של הדפסה דו-צדדית והפחתה של צריכת אנרגיה.

בטיחות - אנו פועלים למען שמירה על סביבת עבודה בטוחה. לכן אנו מציעים ללקוחותינו טונרים ומחסניות דיו אשר עומדים ברף בטיחות בלתי מתפשר של סטנדרטים ותקנות.

מקצוענות - אנו מעמידים לרשות הכלל, צוות מקצועי אשר ישמח לסייע ולייעץ ללא תמורה וללא התניית רכישה, זאת מתוך הכרה בכך שהלקוחות יבחרו בסופו של דבר את הטוב ביותר.

מסחר הוגן - אנו פועלים במסגרת העקרונות של מסחר הוגן, לכן לעולם לא נשתף פעולה עם תיאום מחירים לצרכן, או עם מסגרת של קרטל במטרה להשיג רווחים לא הוגנים על חשבון הלקוחות. כמו כן, אנו לא מציעים למכירה מוצרים אשר יוצרו במפעלי יזע, או שיוצרו באמצעות ניצול לא חוקי של משאבי טבע. איננו מקבלים ואיננו נותנים שוחד או מתנות יקרות ערך.

הגנת הסביבה -  אנו ששים לשתף פעולה עם לקוחות המעוניינים לאמץ מדיניות של הגנה על הסביבה ושימור מקורות אנרגיה באמצעות הטמעת פרוצדורות לניהול הדפסה וחסכון בצריכת נייר, החלפה של דגמי מדפסות ישנים עם מדפסות שהנן בעלות יעילות אנרגטית גבוהה, אספקת טונרים ודיו אשר יוצרו מחומרים ידידותיים לסביבה. כמו גם איסוף של טונרים ריקים, והסבתם לשימוש חוזר באמצעות ייצור מחדש.

ייעוץ בלתי מוטה - צוות המומחים שלנו ישמח לייעץ לכם בבחירה של מדפסת, זאת תוך איפיון מדוקדק וניתוח הצרכים שלכם. קבלת ייעוץ, לבחירת מדפסת, ניתנת ללא תמורה ואינה מותנית בשום התחייבות מצידכם. כך שההמלצה על מדפסת שתתאים לצרכים ולדרישות שלכם אינה מוטה ותשקף באופן מלא את עלויות ההדפסה אשר בדרך כלל אינן מוצגות ללקוחות בעת רכישת מדפסת. כך תוכלו לבחור מדפסת שגם תענה על דרישותיכם וגם תתאים למסגרת התקציב שלכם, תוך השגת החזר ההשקעה הגבוה ביותר, הוזלת עלויות ההדפסה, וצמצום צריכת האנרגיה החל מהרגע הראשון..


מחויבות סביבתית

מדיניות החברה בנושא ההגנה על הסביבה, הינה בעשיית מאמץ כן ואמיתי עבור צמצום הפסולת המוצקה, שימור משאבים באמצעות שימוש חוזר, והפחתה של צריכת אנרגיה.

במסגרת המחויבות לשמירה על הסביבה, אנו מעודדים את לקוחותינו להחזיר טונרים ריקים, או טונרים משומשים ולקבל תמורת אלו, כסף מזומן או זיכוי לרכישה של טונרים חדשים. טונרים אשר מוחזרים אלינו מפורקים לרכיבים ומשמשים עבור ייצור מחדש של טונרים. כך אנו וגם אתם לוקחים חלק במאמץ משותף לשימור משאבים באמצעות שימוש חוזר, מפחיתים את פליטת הפחמן, מצמצמים את הפסולת המוצקה ומבטלים את ההשפעה הסביבתית של טונרים. טונרים מקוריים אשר יוצרו מחדש, מקנים את כל היתרונות של טונר מקורי ומעניקים תמורה מעולה ללקוחותינו.


מידע לשותפים פוטנציאליים

אנו מחפשים תדיר אחר שותפים עסקיים שהנם בעלי יכולות טכנולוגיות חדשניות ויחודיות, אשר מוכנים לשיתופי פעולה וליצירה של הזדמנויות עסקיות חדשות והקמת מיזמים משותפים בתחום פתרונות ההדפסה. חברות ויחידים המעונינים בשיתוף פעולה עסקי, במטרה להיות טובים יותר ויותר בתחום בו אנו עוסקים, מוזמנים ליצור עמנו קשר.


* אין לפרש דבר מן האמור לעיל כאחריות כלשהי. חברתינו לא תישא באחריות לשגיאות טכניות, דברים שנשמטו שלא באופן מכוון ושגיאות עריכה. *
אודות אתר tamarsys.com

אתר האינטרנט tamarsys.com מביא את כל המידע אותו חיפשתם אודות טונר למדפסת, דיו למדפסת, מתכלים ומדפסות לייזר ודיו. אנו סמוכים ובטוחים כי תמצאו כאן את כל הדרוש לכם עבור המדפסת, זאת בזכות המידע הרב אודות טונר למדפסת, דיו למדפסת, מתכלים למדפסות לייזר ודיו, טונרים מגנטיים, מדפסות לייזר שחור, מדפסות לייזר צבע, מדפסות לייזר משולבות להדפסה בשחור, מדפסות לייזר משולבות להדפסה בצבע וכל הקשור למדפסת.

חסכו את הטרחה הכרוכה בחיפוש אחר טונר מתאים למדפסת או דיו מתאים למדפסת ולאחריו חיפוש אחר חנות שמחזיקה את אלו זמינים במלאי. במקום זאת, הקלידו דגם מדפסת או מק״ט טונר. לחליפין, מצאו טונר למדפסת באמצעות ממשק חיפוש אינטראקטיבי אשר מפשט ומקל משימה זו, לכדי שלוש לחיצות על מקש העכבר, בחרו יצרן מדפסת, סוג מדפסת ודגם מדפסת וקבלו רשימה של טונרים ומתכלים אשר מתאימים למדפסת שנבחרה. רשימה זו, כוללת תמונות ברורות של טונרים למדפסת, וכן תמונות ברורות המאפשרות לזהותם באופן חזותי ולוודא את התאמתם עבור דגם המדפסת, ובכך להמנע מרכישה של טונר או דיו אשר אינם מתאימים עבור המדפסת (דבר אשר קורה לרבים ולעתים קרובות). לצדן של תמונות אלו, מוצג מידע מהיר, כגון : מחירו של טונר למדפסת, צבע ההדפסה של טונר למדפסת, תפוקת עמודים של טונר למדפסת, וכן עלות פר דף בשימוש עם טונר למדפסת. קישורים חמים, מובילים אל גליונות מידע ומפרטים של כל אחד מן הטונרים והמתכלים אשר מופיעים ברשימה. כל שעליכם לעשות, הנו לבחור ולקנות באופן מקוון, טונר למדפסת או דיו למדפסת ואנו נדאג להביאם עד מפתן דלתכם במהירות מירבית.

אתר האינטרנט tamarsys.com הוא לא רק כתובת אינטרנט, משרדי החברה והמחסנים הצמודים, ממוקמים בעיר גבעתיים שבמרכז הארץ. במחסני החברה אנו מחזיקים מלאי זמין של טונרים, מחסניות דיו, מתכלים, וחומרי הדפסה, עבור מדפסות לייזר ודיו. מה שמאפשר לנו לשלח ולספק טונרים, מחסניות דיו ומתכלים למדפסות אל כל רחבי הארץ מהיום למחר כאשר לקוחות אשר ממוקמים במרכז הארץ יכולים להנות מאספקה מהירה של טונר, דיו ומתכלים תוך שעות ספורות. מערכת החיפוש של אתר זה, נשענת על מסד נתונים שהנו הנרחב והמעודכן ביותר, זה כולל את כל דגמי המדפסות הקיימים בשוק הישראלי, כמו גם את כל מחסניות הדיו, טונרים ומתכלים המיועדים עבורם.

טונרים, דיו ומתכלים אשר מוצגים באתר זה, הינם בעלי אמינות מוכחת. הסטנדרטים של אלו, לעומת אלו אשר מוצעים באתרים מתחרים, מנצחים את המתחרים בפרמטרים של איכות ואמינות, והן בנושא בטיחות שימוש.

איננו מתחרים על תג המחיר הזול ולכן המוצרים והשירותים המוצעים באתר אינם ברי השוואה למתחרים על תג המחיר הזול. על מנת לשמור על המוניטין רב השנים של החברה, אנו לא מציעים טונרים זולים או דיו זול, שהנם באיכות ירודה ולכן הם מוצעים במחירים זולים מאוד. אם תבחרו לרכוש טונר למדפסת או דיו למדפסת באתר זה, אנו מבטיחים לכם שתיהנו מביצועי הדפסה מושלמים לצד שביעות רצון וידיעה שקיבלתם את התמורה הטובה ביותר עבור כספכם. אנו מציעים לכם להצטרף למעגל לקוחותינו וליהנות מן היתרונות של רכישה מקוונת ממקור אחד שהנו אמין ומוסמך, לקבל את השירות הטוב ביותר ואת התמורה הגבוהה ביותר ברכישה של טונר למדפסת, דיו ומתכלים למדפסות.

על מנת להבטיח יחסים מועילים לטווח ארוך, אנו מעניקים ללקוחותינו כתב אחריות מקיף, אשר מבטיח שביעות רצון ומקנה שקט נפשי עבור פעולה תקינה של טונרים, החל מן הדף הראשון ועד לסיום מחזור החיים המועיל, כולל אחריות מלאה עבור המדפסת.

מדיניות ההחזרה שלנו מספקת ללקוחותינו הגנת צרכן מלאה. זו מעניקה לכם אפשרות לרכוש באינטרנט בבטחה ובקלות, טונר למדפסת ודיו למדפסת בדרך מאובטחת שאינה מצריכה הרשמה וכוללת אפשרויות תשלום מגוונות.

צוות החברה, ערוך לשרת אתכם טרם רכישה ולאחריה במתן ייעוץ ומידע ,בתמיכה ובהדרכה, כמו גם בהענקת פתרונות ומידע אשר יאפשרו לכם להשיג נצילות גבוהה יותר מן הטונרים ומן הדיו ולהפחית באופן משמעותי את עלויות ההדפסה. אנו מתחייבים להעניק לכם את התמורה הגבוהה והכדאית ביותר, עם טונרים ומחסניות דיו אשר חוצים את רף האיכות הגבוה ביותר ואת רף האמינות הגבוה ביותר.

עבודה עם חברה מובילה בתחומה הינה אחד מהפרמטרים החשובים לשביעות רצון. לכן בחירה בנו כחברה אשר תספק לכם טונרים, דיו ומתכלים עבור המדפסת שלכם, היא בחירה בשירות הטוב ביותר והשילוב של שניהם הוא בחירה מנצחת שעתידה להבטיח את שביעות הרצון המושלמת שלכם. לקוחות הבוחרים לעבוד עם חברתינו, עתידים להנות מיתרונות הידע הטכני וההכרה הפרטנית של טונרים, מחסניות דיו ומתכלים למדפסות, כמו גם מליווי צמוד ומקצועי של צוות התומכים הטכני החל ברכישה וגם לאחריה. צוותי התמיכה הטכנית, צוותי המתקינים וצוות הטכנאים העומדים מאחורי אתר טונר למדפסת - דיו למדפסת, ערוכים לשירותכם. זהו אינו אתר מכירות סטנדרטי המציע למכירה טונר למדפסת ודיו למדפסת, זהו אתר מקצועי אשר מציע שירות ואחריות מובילים שעתידים ללוות אתכם לכל אורך הדרך ובפרט לאחר הרכישה עם מעטפת פתרונות מלאה וסטנדרטים גבוהים העונים על דרישות הלקוחות.

חלק נכבד ממערך השירות שלנו מופנה עבור הדרכת לקוחות בתפעול נכון של המדפסת ומתן סיוע לבעיות כגון : קישוריות, מנהלי התקנים ומידע לפתרון תקלות אשר ניתנות לפתרון על ידי משתמשי הקצה. שירותים אלה, מבטלים את הצורך בהזמנת טכנאי ומבטלים את זמני ההדממה של המדפסת במשך ההמתנה להגעה של טכנאי.

לכל שאלה בעניין טונר למדפסת, דיו ומתכלים, סיוע בפתרון תקלות ובכל נושא אחר הקשור למדפסת, צרו עמנו קשר באמצעות הטלפון, דוא״ל או טופס פניה ואנו נשמח להשיב ולסייע ככל שלאל ידינו, ללא תמורה. חייגו אלינו ואנו נשיב לשאלתכם באופן מידי, במהלך שעות הפעילות. לאחר שעות הפעילות, תוכלו לשלוח שאלות ופניות באמצעות מילוי טופס יצירת קשר אלקטרוני ואנו נשתדל להשיב לכם בהקדם.

אנו שמחים על ביקורכם באתר האינטרנט tamarsys.com ומודים על ההזדמנות שהענקתם לנו לספק לכם את המידע אודות טונר למדפסת, דיו למדפסת, מתכלים למדפסת, מדפסות והשירותים המוצעים בו. נודה לכם אם תואילו לכתוב לנו כיצד נוכל לשפר עוד יותר את חווית המשתמש ואו את השירותים ואו את המידע המופיע באתר, זאת באמצעות שליחת דוא"ל אל מחלקת שירות הלקוחות של החברה.


* אין לפרש דבר מן האמור לעיל כאחריות כלשהי. חברתינו לא תישא באחריות לשגיאות טכניות, דברים שנשמטו שלא באופן מכוון ושגיאות עריכה. *

קניה מהירה, ללא פרטי אשראי.

אנו ניצור עמכם קשר בהקדם, על מנת לאשר את ההזמנה ולהסדרת אמצעי תשלום.