מידע עסקי אודות חברת טונר למדפסת - דיו למדפסת, תמר בע״מ.

טונר למדפסת - דיו למדפסת, תמר בע״מ הינה חברה בבעלות פרטית, בעלת מוניטין רב שנים בתחום האספקה של טונרים למדפסות, דיו למדפסות, מתכלים למדפסות ועוד.

 
אודות החברה

טונר למדפסת - דיו למדפסת, תמר בע״מ הינה חברה בבעלות פרטית, בעלת מוניטין רב שנים בתחום האספקה של טונרים למדפסות, דיו למדפסות, מתכלים למדפסות, מדפסות לייזר, מדפסות הזרקת דיו, השכרת מדפסות, השכרת מכונות צילום, סורקי מסמכים, וכל הקשור למדפסת. החברה פועלת בישראל וכן בשווקים בינלאומיים באמצעות חברות בת ומיזמים משותפים.

החברה מוכרת כאוטוריטה בתחומה ומציעה לכם להשתמש בשירותיה באמצעות אתר האינטרנט www.tamarsys.com שיאפשר לכם לרכוש טונר למדפסת, דיו ומתכלים עבור המדפסת שלכם בכל יום ובכל שעה.

החברה החלה את דרכה בתחום העיסוק של אספקת טונרים למדפסות לייזר, דיו למדפסות הזרקת דיו, ומתכלים למדפסות בשלהי שנת 1999 ונרשמה כחברה בערבון מוגבל בשנת 2009. מאז התפתחה החברה, וכיום היא עוסקת באותו תחום אך זה הורחב לכדי מתן מעטפת של פתרונות הדפסה מושלמים וייעודיים עבור לקוחות העוסקים בתחומי הפיננסים, ממשל, חינוך, בריאות, לוגיסטיקה, צבא ובטחון (ספק משרד הביטחון מס׳ 11009536). החברה מעניקה שירות, הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים החל באספקה של טונרים, דיו ומתכלים למדפסות, וכלה באספקה של מדפסות ויישומי חומרה ותוכנה עבור סביבת המדפסת והטמעת תהליכי ייעול להפקה ולניהול של עותקי מסמכים קשיחים ודיגיטליים. החברה רשומה בישראל תחת מספר ח.פ 514294107 ושם החברה, כמו גם הלוגו המזוהה עימה הנם סימן מסחרי רשום.


לוגו חברת טונר למדפסת - דיו למדפסת, תמר בע״מ

 

מגוון השירותים המוצעים על ידי החברה, כולל הטמעה של תהליכי אוטומציה במטרה לייעל את סביבת העבודה בה פועלת המדפסת. כמו גם, מגוון פתרונות ויישומי חומרה ותוכנה להידוק האבטחה ולהדפסה של מסמכים מאובטחים, הדפסת המחאות ומסמכים בטכנולוגית זיהוי תווים מגנטי ואספקה של טונר מגנטי ודיו מגנטי. שירותי החברה כוללים תמיכה וניהול ציי הדפסה ושירותי השכרת ציוד משרדי : מדפסות בשכירות, מכונות צילום בשכירות, זאת במסגרת שירותי הדפסה מנוהלים אשר חוסכים מלקוחותינו את המורכבות והטרחה הכרוכים בתפעול ובאחזקה.

החברה הינה עתירת ידע ונסיון רב שנים בתחום האספקה של טונרים, דיו ומתכלים למדפסות ,יחד עם מומחיות בתחום המדפסות, ואת זאת היא מעבירה ללקוחותיה.

חזון החברה

החברה שמה דגש על איכות המוצרים, טיב השירות והענקת ערך מוסף עבור לקוחותיה.

 

שביעות רצון - אנו מעוניינים בלקוחות מרוצים, לכן אנו מספקים טונרים, דיו, מתכלים, מדפסות ושירותים אשר עונים על הדרישות והציפיות של לקוחותינו. אנו מתייחסים אל לקוחותינו באופן ידידותי ובכנות. נשמח לקבל הצעות לשיפור מצד לקוחותינו, מתוך כוונה להשתפר ולהעניק שירות טוב יותר.

שותפות עם לקוחותינו - מתוך ראיית הלקוח כשותף עסקי לטווח ארוך ,בחרנו לאמץ סטנדרטים גבוהים של איכות, כך שהאינטרסים שלנו חופפים את האינטרסים של לקוחותינו.

יעילות - אנו שואפים לייעל את הפריון של לקוחותינו החל ביעוץ לבחירת מדפסת מתאימה עבור סביבות עבודה שונות, המשכו בהטמעת תהליכי אוטומציה וכלה באספקה של טונרים, דיו ומתכלים שעומדים ברף האמינות הגבוה ביותר.

תדמית - אנו מסייעים ללקוחותינו, להפגין מקצועיות ורושם רב באמצעות הקניית היכולת להדפיס פלט באיכות מושלמת בכל פעם.

איכות - אנו מספקים ללקוחותינו טונרים, דיו ומתכלים שהנם ברף האיכות הגבוה ביותר. איננו פועלים על מנת על מנת למקסם את הרווח על חשבון איכות המוצרים, לכן אנו משווקים טונר תואם וכן דיו תואם שהנם ברף איכות בלתי מתפשר ואשר יפעלו עם המדפסות שלכם באופן מושלם, ממש כמו טונר מקורי או דיו מקורי.

אמינות - אין סיבה להתפשר על איכות בכל הנוגע למדפסת שלכם. לכן אנו מציעים ללקוחותינו טונרים, מחסניות וראשי דיו אשר ידפיסו באיכות מושלמת ועקבית, ויעניקו אמינות בלתי מתפשרת לצד בטיחות שימוש בסביבת העבודה. חברתינו אוחזת בראייה עסקית המאמינה כי לקוחות מעדיפים לרכוש טונר, דיו ומתכלים אשר ידפיסו באיכות עילאית ויעניקו את הביצועים הטובים ביותר לצד אמינות מוכחת. ראייה זו הובילה את חברתנו להתמחות ולהתמקצע בתחום החומרים המתכלים למדפסות.

חיסכון - אנו עושים את המירב על מנת לסייע ללקוחותינו להפחית את עלויות ההדפסה, אם באמצעות יישומי חומרה או תוכנה להשגת חיסכון מקסימלי בצריכת טונר ודיו. כמו גם, הפחתה של צריכת הנייר ונפח האחסון של ניירת לכדי מחצית, באמצעות יישום של הדפסה דו-צדדית והפחתה של צריכת אנרגיה.

בטיחות - אנו פועלים למען יצירת סביבת עבודה בטוחה. לכן אנו מציעים ללקוחותינו טונרים שעומדים ברף בטיחות בלתי מתפשר של תקנות Reach & RoHS

מקצוענות - אנו מעמידים לרשות הכלל, צוות יועצים מקצועי אשר ישמח לסייע ולייעץ ללא תמורה וללא התניית רכישה, מתוך הכרה בכך שהלקוח יבחר בסופו של דבר את הטוב ביותר.

מסחר הוגן - אנו פועלים במסגרת העקרונות של מסחר הוגן, לכן אנו לעולם לא נשתף פעולה עם תיאום מחירים לצרכן, או מסגרת של קרטל במטרה להשיג רווחים לא הוגנים על חשבון הלקוחות. כמו כן, אנו לא מציעים למכירה מוצרים אשר יוצרו במפעלי יזע, או שיוצרו באמצעות ניצול לא חוקי של משאבי טבע. איננו מקבלים ואיננו נותנים שוחד או מתנות יקרות ערך. אנו מציעים לכם להנות משירותים, ומוצרים כמו מדפסות, טונרים, דיו ומתכלים למדפסות במחירים הוגנים המעניקים תמורה מלאה לכספכם.

הגנת הסביבה -  אנו ששים לפעול יחד עם לקוחות המעוניינים לאמץ מדיניות של הגנה על הסביבה ושימור מקורות אנרגיה באמצעות הטמעת פרוצדורות לניהול הדפסה וחסכון בצריכת נייר, החלפה של דגמי מדפסות ישנים עם מדפסות שהנן בעלות יעילות אנרגטית גבוהה, אספקת טונרים ודיו אשר יוצרו מחומרים ידידותיים לסביבה. כמו גם איסוף של טונרים ריקים, והסבתם לשימוש חוזר באמצעות ייצור מחדש. 

מידע לשותפים פוטנציאליים

חברתינו מחפשת תדיר אחר שותפים עסקיים, שהנם בעלי יכולות טכנולוגיות חדשניות וייחודיות, אשר מוכנים לשיתופי פעולה וליצירה של הזדמנויות עסקיות חדשות והקמת מיזמים משותפים בתחום פתרונות ההדפסה. חברות ויחידים המעונינים בשיתוף פעולה עסקי, במטרה להיות טובים יותר ויותר בתחום בו אנו עוסקים, מוזמנים ליצור עמנו קשר.

 

 


 

אודות אתר האינטרנט והשירותים המוצעים בו

אתר האינטרנט של החברה, www.tamarsys.com, עלה לרשת בשנת 2008 ומאז השתכלל והתפתח לכדי האתר המוביל בכל התחומים הנוגעים אל טונרים למדפסות, דיו למדפסות, מדפסות ומתכלים עבור מדפסות לייזר ודיו, זאת בזכות היותו מעודכן תדיר.

אתר זה מספק חווית שימוש מעולה וקלות שימוש עבור חיפוש ואיתור של טונר למדפסת או מחסניות דיו עבור המדפסת. גולשים אשר מחפשים טונר או דיו עבור המדפסת יכולים להיעזר במנוע החיפוש האינטראקטיבי או בשדה החיפוש החופשי, על מנת למצוא במהירות רבה ובקלות יתרה דיו מתאים למדפסת או טונר מתאים למדפסת.

אתר זה, מתעדכן באופן תדיר עם מידע מקצועי, כמו גם במידע חדשותי ומעניין אודות טונרים ודיו למדפסת, מתכלים למדפסות וכל הקשור לנושא מדפסות.

אנו שומרים על פרטיותכם ומגנים על המידע שלכם, לכן כל עמודי האתר מוצפנים באמצעות פרוטוקול https. למידע נוסף, קראו את מדיניות הפרטיות של האתר.

המידע המסופק באתר זה, אודות מדפסות, טונרים, דיו ומתכלים, נמסר בשקיפות מלאה והנו חף מכל מגמתיות ונכתב מתוך ראיה ברורה של צרכי וטובת הלקוחות המעיינים בחומר.

מגוון דגמי המדפסות, טונרים, מחסניות וראשי דיו, ומתכלים למדפסות אשר מוצעים באתר, מאפשר לנציגי החברה חופש פעולה בראיה של טובת הלקוח, והענקת מידע אמין וחף מכל מגמתיות אשר נכפית על משווקים של מותג יחיד.
אנו מזמינים אתכם להתנסות במערכת החיפוש האינטראקטיבי של האתר, ולהיווכח כי משימת האיתור של טונרים למדפסות, מחסניות דיו ומתכלים למדפסות, מעולם לא היתה קלה יותר.

אתר זה מספק גישה אל משאבי מידע מקיפים, הכוללים עדכונים תכופים על : טונרים למדפסות, דיו למדפסות, מתכלים למדפסות, מפרטים ומידע על מדפסות וטכנולוגיות הדפסה מתקדמות, סקירות של מדפסות וכלים להשוואת יחסי עלות תועלת של מתכלים ומדפסות באמצעות מערכת דירוג אובייקטיבית. כמו גם, כלי השוואה עבור ארגומנטים עסקיים ונתונים מדוייקים אודות עלות לכל דף בשימוש עם טונר או דיו עבור כל דגמי המדפסות הקיימים בשוק הישראלי.

מערכת החיפוש של האתר מאפשרת למצוא טונר ודיו למדפסת, במהירות ובקלות, תוך שימוש בשדה חיפוש חופשי והזנת מספר קטלוגי של טונר או דיו, או בשימוש עם ממשק חיפוש אינטראקטיבי. מערכת החיפוש של האתר מציגה גם תאימות לאחור ותאימות ברמת סדרות של טונרים, ראשי דיו, מחסניות דיו ומדפסות מתוצרתם של יצרנים שונים, מה שיאפשר לכם לבצע השוואה בין קבוצות מוצרים שונות בקלות ובמהירות.

על מנת לספק מענה לדרישה מצד משתמשים בהתקנים ניידים, הקמנו אתר מותאם לנייד, שהגישה אליו מהתקנים ניידים מתבצעת באופן אוטומטי (לכתובת m.tamarsys.com). גרסת האתר המותאם לנייד מאפשרת לכם להנות מכל היתרונות של אתר האינטרנט הרגיל, גם כאשר תשתמשו עם טלפון חכם או מחשב לוח.

אתר האינטרנט טונר למדפסת - דיו למדפסת, הינו אתר יחודי אשר מציג בפני הגולשים בו מידע בלתי מוטה אשר כולל חדשות, השוואות, המלצות וסקירות של דגמי מדפסות. כמו גם מפרטים מפורטים אודות טונרים למדפסות לייזר, מחסניות וראשי דיו, מתכלים וכל הקשור למדפסת.
כך שאם אתם מחפשים לרכוש מדפסת, תוכלו להיעזר במערכת הדירוג הבלתי מוטה אשר באתר. זו מעניקה זווית ראייה אובייקטיבית, תוך הצגת היתרונות והחסרונות של מדפסות על פי אמות מידה של ביצועי ההדפסה, תכונות ומאפיינים, אפשרויות עבור חסכון בנייר טונר ודיו, יעילות אנרגטית, אמינות, מפרטים, קלות שימוש, אומדן החזר השקעה, עלות פר דף, ויחס עלות תועלת של טונר או דיו ומתכלים המשמשים עבור דגם המדפסת שנבחר. אתר המכירות טונר למדפסת - דיו למדפסת, הנו מועיל ושימושי יותר מאתרים אחרים, שכן זה מספק לגולשים בו, מידע מקיף אודות מוצרים הכולל מפרטים, תאימות, מחירים וזמינות של טונרים, דיו ומתכלים למדפסות. לכן תמצאו באתר זה, את המקום היעיל והנוח ביותר עבור רכישה מהירה של טונר למדפסת, דיו למדפסת, ומתכלים למדפסות.

זהו אתר מועיל ובו משאבי מידע רלוונטיים עבור בעליהן של מדפסות או עבור אלו המתעתדים לרכוש מדפסת חדשה. האתר מספק מידע חיוני אודות דגמי מדפסות, טונרים למדפסות, מחסניות וראשי דיו למדפסות. מידע זה מובא בשקיפות מלאה ובפשטות המוצגת באמצעות הצגת חסרונות ויתרונות של דגמי מדפסות, מפרטים, פרטים אודות אחריות, תפוקת עמודים של טונרים ודיו, מחירים, וחישוב עלות לכל דף בשימוש עם טונר, דיו או מתכלים למדפסת. אתר זה עשיר במידע, מפרטים ותמונות. בכל אחד מדפי האתר, תמצאו קישורים רלוונטיים בנושאים הקשורים אל מדפסות, טונר למדפסת, דיו למדפסת. אנו מזמינים אתכם לעיין באלו, כדי להעמיק ולהעשיר את הידע שלכם אודות אלו.

מדפסות - מדפסת לייזר, מדפסת משולבת.

צוות המומחים שלנו ישמח לייעץ לכם בבחירת מדפסת, תוך איפיון מדוקדק וניתוח הצרכים שלכם. קבלת ייעוץ, לבחירת מדפסת, ניתנת ללא תמורה ואינה מותנית בהתחייבות מצידכם. כך שההמלצה על מדפסת אינה מוטה ומוצגת בשקיפות מלאה ללא עלויות נסתרות של תחזוקה אשר בדרך כלל אינן מוצגות ללקוח בעת רכישת מדפסת. כך תוכלו לבחור מדפסת שגם תענה על דרישותיכם וגם תתאים למסגרת התקציב שלכם, תוך השגת החזר ההשקעה הגבוה ביותר, הוזלת עלויות ההדפסה, וצמצום צריכת האנרגיה החל מהרגע הראשון.

 

  

מדוע כדאי לכם להצטרף אל מעגל הלקוחות שלנו


אתר האינטרנט של החברה, מציג את כל המידע אותו חיפשתם אודות טונר למדפסת, דיו למדפסת, מתכלים ומדפסות לייזר ודיו. אנו סמוכים ובטוחים כי תמצאו כאן את כל הדרוש לכם עבור המדפסת, זאת בזכות המגוון העשיר של פתרונות ההדפסה אשר מוצעים באתר, החל ב- טונר למדפסת, דיו למדפסת, מתכלים למדפסות לייזר ודיו, טונרים מגנטיים, וכלה ב- מדפסות לייזר שחור, מדפסות לייזר צבע, מדפסות לייזר משולבות להדפסה בשחור, מדפסות לייזר משולבות להדפסה בצבע.

 

חסכו את הטרחה הכרוכה בחיפוש אחר טונר מתאים למדפסת או דיו מתאים למדפסת ולאחריו חיפוש אחר חנות שמחזיקה את אלו זמינים במלאי. במקום זאת, הקלידו דגם מדפסת או מק״ט טונר. לחליפין, מצאו טונר למדפסת באמצעות ממשק חיפוש אינטראקטיבי אשר מפשט ומקל משימה זו, לכדי שלוש לחיצות על מקש העכבר, בחרו יצרן מדפסת, סוג מדפסת ודגם מדפסת וקבלו רשימה של טונרים ומתכלים אשר מתאימים למדפסת שנבחרה. רשימה זו, כוללת תמונות ברורות של טונרים למדפסת, וכן תמונות ברורות המאפשרות לזהותם באופן חזותי ולוודא את התאמתם עבור דגם המדפסת, ובכך להמנע מרכישה של טונר או דיו אשר אינם מתאימים עבור המדפסת (דבר אשר קורה לרבים ולעתים קרובות). לצדן של תמונות אלו, מוצג מידע מהיר, כגון : מחירו של טונר למדפסת, צבע ההדפסה של טונר למדפסת, תפוקת עמודים של טונר למדפסת, וכן עלות פר דף בשימוש עם טונר למדפסת. קישורים חמים, מובילים אל גליונות מידע ומפרטים של כל אחד מן הטונרים והמתכלים אשר מופיעים ברשימה. כל שעליכם לעשות, הנו לבחור ולקנות באופן מקוון, טונר למדפסת או דיו למדפסת ואנו נדאג להביאם עד מפתן דלתכם במהירות מירבית.

 

כתב אחריות מלא . הגנת קונה . שירות לקוחות עטור שבחים . החזרה ללא חיוב דמי ביטול . סחר הוגן

אתר האינטרנט, טונר למדפסת - דיו למדפסת, הוא לא רק כתובת אינטרנט, משרדי החברה והמחסנים הצמודים, ממוקמים בעיר גבעתיים, שהינה באזור גוש דן שבמרכז הארץ. במחסני החברה אנו אוחזים במלאי זמין של טונרים, מחסניות דיו, מתכלים, וחומרי הדפסה, עבור מדפסות לייזר ודיו. מה שמאפשר לנו לשלח ולספק טונרים, מחסניות דיו ומתכלים למדפסות אל כל רחבי הארץ מהיום למחר כאשר לקוחות אשר ממוקמים במרכז הארץ יכולים להנות מאספקה מהירה של טונר, דיו ומתכלים תוך שעות ספורות. מערכת החיפוש של אתר זה, נשענת על מסד נתונים שהנו הנרחב והמעודכן ביותר, זה כולל את כל דגמי המדפסות הקיימים בשוק הישראלי, כמו גם את כל מחסניות הדיו, טונרים ומתכלים המיועדים עבורם.

טונרים, דיו ומתכלים אשר מוצגים באתר זה, הינם בעלי אמינות מוכחת. הסטנדרטים של אלו, לעומת אלו אשר מוצעים על ידי אתרים מתחרים, מנצחים את המתחרים בפרמטרים של איכות ואמינות, והן בנושא בטיחות שימוש.

איננו מתחרים על תג המחיר הזול ולכן המוצרים והשירותים המוצעים באתר אינם ניתנים להשוואה ביחס למתחרים על תג המחיר הזול. על מנת לשמור על המוניטין רב השנים של החברה, אנו לא מציעים טונרים זולים או דיו זול, שהנם באיכות ירודה ולכן הם נמכרים במחיר זול מאוד.

כאשר אתם בוחרים לרכוש טונר למדפסת או דיו למדפסת באתר זה, מובטח לכם שתיהנו מביצועי הדפסה מושלמים לצד שביעות רצון וידיעה שקיבלתם את התמורה הטובה ביותר עבור כספכם.


אנו מציעים לכם להצטרף אל מעגל לקוחותינו ולהנות מן היתרונות של רכישה מקוונת ממקור אחד שהנו אמין ומוסמך, ולקבל את השירות הטוב ביותר והתמורה הגבוהה ביותר ברכישה של טונר למדפסת, דיו ומתכלים למדפסות.

על מנת להבטיח יחסים מועילים לטווח ארוך, אנו מעניקים ללקוחותינו כתב אחריות מקיף, אשר מבטיח שביעות רצון ומקנה שקט נפשי עבור פעולה תקינה של טונרים, החל מן הדף הראשון ועד לסיום מחזור החיים המועיל, כולל כיסוי ביטוחי מלא עבור המדפסת.

מדיניות ההחזרה שלנו מספקת ללקוחותינו הגנת צרכן מלאה. זו מעניקה לכם אפשרות לרכוש באינטרנט בבטחה ובקלות, טונר למדפסת ודיו למדפסת, באמצעות מערכת מאובטחת שאינה מצריכה הרשמה וכוללת אפשרויות תשלום רבות. טונרים אשר נרכשים כאן, מגובים עם כתב אחריות מקיף אשר מעניק לכם ערבות מלאה ושקט נפשי עבור הדפסה נטולת תקלות.


צוות החברה, ערוך לשרת את לקוחותינו עד לנקודת הרכישה ולאחריה במתן ייעוץ ומידע ,בתמיכה ובהדרכה, כמו גם בהענקת פתרונות ומידע אשר יאפשרו לכם לקבל נצילות גבוהה יותר מן הטונרים ומן הדיו, ולהשגת הפחתה משמעותית בעלויות ההדפסה. אנו מתחייבים להעניק ללקוחותינו את התמורה הגבוהה והכדאית ביותר, עם טונרים אשר חוצים את רף האיכות הגבוה ביותר ואת רף האמינות הגבוה ביותר.

עבודה עם חברה מובילה בתחומה הינה אחד מהפרמטרים החשובים לשביעות רצון. לכן בחירה בנו כחברה אשר תספק לכם טונרים, דיו ומתכלים עבור המדפסת שלכם, היא בחירה בשרות הטוב ביותר והשילוב של שניהם הוא בחירה מנצחת שעתידה להבטיח את שביעות הרצון המושלמת שלכם. לקוחות הבוחרים לעבוד עם חברתינו, עתידים להנות מיתרונות הידע הטכני וההכרה הפרטנית של טונרים, מחסניות דיו ומתכלים למדפסות, כמו גם מליווי צמוד ומקצועי של צוות התומכים הטכני החל ברכישה וגם לאחריה. צוותי התמיכה הטכנית, צוותי המתקינים וצוות הטכנאים העומדים מאחורי אתר טונר למדפסת - דיו למדפסת, ערוכים לשירותכם. זהו אינו אתר מכירות סטנדרטי המציע למכירה טונר למדפסת ודיו למדפסת, זהו אתר מקצועי אשר מציע שרות ואחריות מובילים שעתידים ללוות אתכם לכל אורך הדרך ובפרט לאחר הרכישה עם מעטפת פתרונות מלאה וסטנדרטים גבוהים העונים על דרישות הלקוחות.

חלק נכבד ממערך השרות שלנו מופנה עבור הדרכת לקוחות בתפעול נכון של המדפסת ומתן סיוע לבעיות כגון : קישוריות, מנהלי התקנים ומידע לפתרון תקלות אשר ניתנות לפתרון על ידי משתמשי הקצה. שרותים אלה, מבטלים את הצורך בהזמנת טכנאי ומבטלים את זמני ההדממה של המדפסת במשך ההמתנה להגעה של טכנאי.

 

לכל שאלה בעניין טונר למדפסת, דיו ומתכלים, סיוע בפתרון תקלות ובכל נושא אחר הקשור למדפסת, צרו עמנו קשר באמצעות הטלפון, דוא״ל או טופס פניה ואנו נשמח להשיב ולסייע ככל שלאל ידינו, ללא תמורה. חייגו אלינו, טלפון שרות לקוחות : 03-5731050 ואנו נשיב לשאלתכם באופן מידי, בשעות הפעילות. לאחר שעות הפעילות, תוכלו לשלוח שאלות ופניות באמצעות מילוי טופס יצירת קשר אלקטרוני ואנו נשתדל להשיב לכם בהקדם. 

מדיניות ירוקה - מחוייבות סביבתית

מדיניות החברה בנושא ההגנה על הסביבה, הינה לעשות כל מאמץ עבור צמצום הפסולת המוצקה, שימור משאבים באמצעות שימוש חוזר, והפחתה של צריכת אנרגיה.

במסגרת המחוייבות לשמירת הסביבה אנו מעודדים אתכם להחזיר טונרים ריקים או טונרים משומשים ולקבל תמורת אלו, כסף מזומן או הנחות משמעותיות בעת רכישה של טונרים חדשים. טונרים אשר מוחזרים אלינו מפורקים לרכיבים ומשמשים עבור ייצור מחדש של טונרים חדשים. כך אנו וגם אתם תורמים חלק במאמץ משותף לשימור משאבים תוך שימוש חוזר, הפחתת פליטת פחמן, צמצום הפסולת המוצקה וההשפעה הסביבתית של טונרים. טונרים מקוריים אשר יוצרו מחדש, מקנים את כל היתרונות של טונר מקורי ומעניקים תמורה מעולה לכספכם.

 
 
אנו שמחים על ביקורכם באתר האינטרנט www.tamarsys.com ועל ההזדמנות שהענקתם לנו לספק לכם את המידע אודות טונר למדפסת, דיו למדפסת, מתכלים למדפסת, מדפסות והשירותים המוצעים בו. נודה לכם אם תואילו לכתוב לנו כיצד נוכל לשפר עוד יותר את חווית המשתמש ו/או את השרותים ו/או את המידע המופיע באתר, באמצעות שליחת דוא"ל אל מחלקת שירות הלקוחות של החברה.

 

 

* החברה לא תישא באחריות לשגיאות טכניות, דברים שנשמטו שלא באופן מכוון ושגיאות עריכה, במידע שלעיל.


קניה מהירה, ללא פרטי אשראי.

אנו ניצור עמכם קשר בהקדם, על מנת לאשר את ההזמנה ולהסדרת אמצעי תשלום.