שאלות נפוצות ותשובות

אתר זה מופעל על ידי טונר למדפסת - דיו למדפסת, תמר בע״מ, חברה בבעלות פרטית, שהינה בעלת נסיון ומוניטין רב שנים בתחום האספקה של טונרים למדפסות לייזר, דיו למדפסות הזרקת דיו, מתכלים למדפסות, מדפסות לייזר, מדפסות הזרקת דיו, סורקי מסמכים, וכל הקשור למדפסת.
החברה פועלת בישראל ובשווקים בינלאומיים באמצעות חברות בת ומיזמים משותפים.

אתר זה, מספק מידע מקיף אודות מוצרים הכולל מפרטים, תאימות, מחירים וזמינות של טונרים, דיו ומתכלים למדפסות. אנו בטוחים שתמצאו באתר זה, את המקום היעיל והנוח ביותר עבור רכישה מהירה של טונר למדפסת, דיו למדפסת ומתכלים למדפסות.

אתר www.tamarsys.com, עלה לרשת האינטרנט בשנת 2008 ומאז השתכלל והתפתח לכדי אתר מוביל בתחומו.

באתר תוכלו לרכוש טונר למדפסת, דיו למדפסת ומתכלים עבור מדפסות, בכל יום ובכל שעה, מבלי לעזוב את שולחן העבודה.
אתר האינטרנט, טונר למדפסת - דיו למדפסת, אינו רק חנות אינטרנטית, משרדי החברה והמחסנים הצמודים, ממוקמים בעיר גבעתיים, שהינה באזור גוש דן שבמרכז הארץ. אנו מחזיקים במחסני החברה מלאי זמין של טונרים, מחסניות דיו, מתכלים, וחומרי הדפסה, עבור מדפסות לייזר ודיו, מה שמאפשר לנו לשלח ולספק טונרים, מחסניות דיו ומתכלים למדפסות אל כל רחבי הארץ מהיום למחר כאשר לקוחות אשר ממוקמים במרכז הארץ יכולים ליהנות מאספקה מהירה של טונר, דיו ומתכלים תוך שעות ספורות.

מאחורי חנות האינטרנט שלנו עומד צוות מקצועי ומיומן, אשר ערוך ללוות ולשרת אתכם החל במהלך הרכישה וכמובן גם לאחריה בתמיכה ובמענה לכל שאלה בנושאים: טונר למדפסת, דיו למדפסת, מתכלים למדפסות וכל הקשור למדפסת, הן באמצעות הטלפון והן באמצעות שליחת הודעות דוא״ל ומסר מידי.

דעו כי גם אם בחרתם שלא לרכוש אצלינו, עדיין נשמח להעניק לכם ללא תמורה ייעוץ מקצועי, מידע, המלצות וסיוע טכני.
ביצוע הזמנה באתר, אינו מצריך רישום ואו הזנה של פרטי אשראי. כל שהנכם נדרשים למלא בעת ביצוע הזמנה באתר, הינו : שם פרטי ומספר טלפון זמין. רצוי למלא גם כתובת דואר אלקטרוני ואז תקבלו אישור הזמנה במייל שיאפשר לכם מעקב אחר ההזמנה.

אתר זה מאובטח באמצעות פרוטוקול https אשר יוצר ערוץ מאובטח ומקנה שכבת הצפנה לתעבורת המידע העובר באתר זה.
לאחר שליחת הזמנה, אחד מנציגנו יצור עמכם קשר, בהקדם האפשרי, בכדי לאשר את פרטי הזמנתכם, זמינות המוצר/ים ועל מנת לוודא כי אלו אכן מתאימים עבור המדפסת שלכם. לאחר אישור ההזמנה על ידי הנציג ועל ידכם, תוכלו לשלם באמצעי התשלום המועדף עליכם מבין אלו: כרטיס אשראי, המחאה, מזומן, העברה בנקאית, חשבון פייפאל, העברת ביט. בעלי חשבון פייפאל יכולים להסדיר את התשלום מראש באמצעות לחיצה על כפתור תשלום באמצעות PayPal. אך בכל מקרה, אנו ניצור עמכם קשר על מנת לאשרר את ההזמנה ואם מסיבה כלשהי לא ניתן יהיה להשלים את ההזמנה, נשיב לכם את התשלום שהעברתם באמצעות PayPal.
אנו שומרים על פרטיותכם ולא עושים כל שימוש בפרטים אישיים, מלבד לשם יצירת קשר בנוגע להזמנתכם. למידע נוסף, קראו את מדיניות הפרטיות של האתר.
אנו מספקים טונרים למדפסות, דיו למדפסות ומתכלים למדפסות לכל רחבי מדינת ישראל, כולל יהודה ושומרון ולשם כך אנו עושים שימוש בשרותי שילוח שונים.
מידע נוסף בדף מדיניות משלוחים.
לקוחות אשר ממוקמים במרכז הארץ יכולים ליהנות מאספקה מהירה של טונר, דיו ומתכלים בתוך שעות ספורות ובדרך כלל פחות מ-4 שעות.

משלוח לנקודת איסוף מתבצע תוך פרק זמן של עד 48 שעות ועלותו הינה 18 ש״ח.

משלוח באמצעות שליח או שירות שילוח חיצוני הינו מתבצע מהיום להיום או מהיום למחר (תלוי בדחיפות ההזמנה ובשעת ההזמנה) ועלותו הינה 35 ש״ח.

ניתן לחסוך את עלות דמי המשלוח, באיסוף עצמי ממחסני החברה.
ניתן להחזיר מוצר תוך פרק זמן של עד 14 ימים, כאשר זה ארוז באריזתו המקורית, להוציא ראשי דיו ומחסניות דיו מקוריים שאריזתם נפתחה.

במקרים של פגם או כשל של המוצר, אנו מציעים זיכוי חלקי או מלא (על פי שימוש בחלק היחסי של המוצר).

התמורה בגין החזרת מוצר, תזוכה באמצעי התשלום בה היא שולמה, לאחר קיזוז עלות דמי המשלוח.

על המוצרים המוחזרים להישלח אל משרדי החברה, כאשר הוצאות החזרת המשלוח יחולו על הקונה. עם זאת, בכל מקרה של טענת מקח טעות או חוסר שביעות רצון אנו נישא בכל הוצאות השילוח.

מידע מפורט בדף מדיניות החזרה.
רכישה באתר מקנה לכם הגנת קונה מלאה ושקט נפשי, שיאפשרו לכם לרכוש טונר למדפסת, דיו למדפסת ומתכלים למדפסות ללא שום חשש.

בכל מקרה בו לא קיבלתם את המוצר, תזוכו בהחזר כספי מלא. במקרים של פגם או כשל של המוצר, אנו מציעים זיכוי חלקי או מלא (בקיזוז השימוש בחלק היחסי של המוצר).

אנו מבטיחים זיכוי כספי מלא עבור כל מקרה של טענת מקח טעות או חוסר שביעות רצון.
ט.ל.ח מחירים של טונרים ואו דיו אשר מופיעים באתר מתעדכנים תדיר ואמורים להיות מעודכנים ונכונים עד כמה שניתן ביחס לקצב שינוי המחירים. עם זאת, החברה שומרת לעצמה את הזכויות עבור מקרים בהם נפלה טעות הקלדה ואו מקרים בהם חלו שינויי מחירים בקצב שבו נוצר קושי לעדכן אלפי פריטים. אי לכך, מחירו הסופי והקובע של כל מוצר אשר מוצג באתר, הנו המחיר שינתן בעל פה על ידי נציג החברה בעת הסדרת אמצעי התשלום.
אנו מציעים לכם להצטרף אל מעגל לקוחותינו ולהנות מן היתרונות של רכישה מקוונת ממקור אחד, שהנו מוסמך ואמין, ולקבל את התמורה הגבוהה ביותר כמו גם המחירים הכדאיים ביותר עבור טונר למדפסת, דיו למדפסת, מתכלים למדפסות וכל הדרוש לכם עבור מדפסת לייזר ודיו. כאשר אתם בוחרים לרכוש טונר למדפסת או דיו למדפסת באתר זה, מובטח לכם שתיהנו מביצועי הדפסה מושלמים לצד שביעות רצון וידיעה שקיבלתם את התמורה הטובה ביותר עבור כספכם.

עבודה עם חברה מובילה בתחומה הינה אחד מהפרמטרים החשובים לשביעות רצון. לכן בחירה בנו כחברה אשר תספק לכם טונרים, דיו ומתכלים עבור המדפסת שלכם, היא בחירה בשרות הטוב ביותר והשילוב של שניהם הוא בחירה מנצחת שעתידה להבטיח את שביעות הרצון המושלמת שלכם. לקוחות הבוחרים לעבוד עם חברתינו, עתידים להנות מיתרונות הידע הטכני וההכרה הפרטנית של טונרים, מחסניות דיו ומתכלים למדפסות, כמו גם מליווי צמוד ומקצועי של צוות התומכים הטכני החל ברכישה וגם לאחריה. צוותי התמיכה הטכנית, צוותי המתקינים וצוות הטכנאים העומדים מאחורי אתר טונר למדפסת - דיו למדפסת, ערוכים לשירותכם. זהו אינו אתר מכירות סטנדרטי המציע למכירה טונר למדפסת ודיו למדפסת, זהו אתר מקצועי אשר מציע שרות ואחריות מובילים שעתידים ללוות אתכם לכל אורך הדרך ובפרט לאחר הרכישה עם מעטפת פתרונות מלאה וסטנדרטים גבוהים העונים על דרישות הלקוחות.
אנו מציעים את המוצרים הטובים ביותר עבור המדפסת שלכם, ולאו דווקא את המחיר הזול ביותר. אך אם בכל זאת הנכם מעוניינים לרכוש טונר זול או דיו בזול, תוכלו לבחור טונר תואם או דיו תואם.

טונרים, דיו ומתכלים אשר מוצעים באתר זה, הינם בעלי אמינות מוכחת. הסטנדרטים של אלו, לעומת אלו אשר מוצעים על ידי אתרים מתחרים, מנצחים את המתחרים בפרמטרים של איכות ואמינות, והן בנושא בטיחות שימוש.

איננו מתחרים על תג המחיר הזול ולכן המוצרים והשירותים המוצעים באתר אינם ניתנים להשוואה ביחס למתחרים על תג המחיר הזול. על מנת לשמור על המוניטין רב השנים של החברה, אנו לא ממליצים ללקוחותינו לרכוש טונרים או דיו, שהנם באיכות ירודה ולכן הם נמכרים במחירים זולים מאוד.
כדי להבטיח יחסים מועילים לטווח ארוך, אנו מעניקים ללקוחותינו את כתב האחריות המקיף ביותר המבטיח שביעות רצון ומקנה שקט נפשי עבור פעולה תקינה של טונרים, מחסניות דיו ומתכלים למן הדף הראשון ועד לסיום מחזור החיים המועיל, כולל כיסוי ביטוחי מלא עבור המדפסת. ניתן לעיין בכתב האחריות המלא בקישור הרצ״ב :
כתב אחריות (tamarsys.com)
מערכת החיפוש של אתר זה, נשענת על מסד נתונים שהנו הנרחב והמעודכן ביותר, זה כולל את כל דגמי המדפסות הקיימים בשוק הישראלי ואת מחסניות הדיו, טונרים ומתכלים המיועדים עבורם. מערכת החיפוש של האתר מאפשרת לכם למצוא טונר ודיו למדפסת, במהירות ובקלות, תוך שימוש בשדה חיפוש חופשי והזנת מספר קטלוגי של טונר או דיו, או בשימוש עם ממשק חיפוש אינטראקטיבי. מערכת החיפוש של האתר מציגה גם תאימות לאחור ותאימות ברמת סדרות של טונרים, ראשי דיו, מחסניות דיו ומדפסות מתוצרתם של יצרנים שונים, מה שיאפשר לכם לבצע השוואה בין קבוצות מוצרים שונות בקלות ובמהירות. הקלידו דגם מדפסת או מק״ט טונר, דיו. לחליפין, מצאו טונר למדפסת ואו דיו למדפסת באמצעות ממשק אינטראקטיבי אשר מפשט ומקל משימה זו, לכדי שלוש לחיצות על מקש העכבר, בחרו יצרן מדפסת, סוג מדפסת ודגם מדפסת וקבלו רשימה של טונרים או דיו ומתכלים אשר מתאימים לדגם המדפסת שבחרתם. רשימה זו, כוללת תמונות ברורות של טונרים למדפסת או מחסניות דיו למדפסת, וכן תמונה ברורה של המדפסת אשר מאפשרים לזהותם באופן חזותי ולוודא את התאמתם עבור דגם המדפסת, ובכך להימנע מרכישה של טונר או מחסנית דיו ומתכלים אשר אינם מתאימים עבור המדפסת (דבר אשר קורה לרבים לעתים קרובות). לצדן של תמונות אלו, מוצג מידע מהיר, כגון : מחירו, צבעו, תפוקת עמודים, וכן עלות פר דף. קישורים חמים, מובילים אל גליונות מידע ומפרטים של כל אחד מן הטונרים או מחסניות הדיו והמתכלים אשר מופיעים ברשימה. כל שעליכם לעשות, הנו לבחור ולקנות באופן מקוון, טונר למדפסת ואו דיו למדפסת ואנו נדאג לאספקה עד מפתן דלתכם במהירות המירבית.
ניתן לפנות אל שירות הלקוחות שלנו במהלך שעות הפעילות ואחד מנציגינו ישמח לסייע לכם.

חייגו אלינו, טלפון - 03-5731050 ואנו נשיב לשאלתכם באופן מידי, בשעות הפעילות שהינן:

יום ראשון 8:30–17:00

יום שני 8:30–17:00

יום שלישי 8:30–17:00

יום רביעי 8:30–17:00

יום חמישי 8:30–17:00

יום שישי סגור.

יום שבת סגור.

ערבי חג סגור.


לאחר שעות הפעילות, ניתן לשלוח שאלות ופניות דרך דף יצירת קשר באמצעות דוא״ל או מסר מידי באפליקצית WhatsUp ואנו נשיב לכם בהקדם האפשרי.
מערכת הדירוג שבאתר זה, מדרגת באופן בלתי מוטה דגמי מדפסות שונים, על פי אמות מידה של ביצועי ההדפסה, תכונות ומאפיינים, אפשרויות עבור חסכון בנייר, צריכה ותפוקה של טונר או דיו, יעילות אנרגטית, אמינות, מפרטים, קלות שימוש, אומדן החזר השקעה, עלות פר דף, ויחס עלות תועלת של טונר או דיו ומתכלים המשמשים עבור דגם המדפסת. דירוג זה, מציג את היתרונות והחסרונות של דגמי מדפסות שונים ביחס לדגמים אחרים. זה, יסייע לכם בהערכת הכדאיות של המשך הבעלות על דגם המדפסת שברשותכם, או בבחירה של דגם מדפסת שהנו הטוב ביותר והמשתלם ביותר עבור צרכי ההדפסה שלכם.

קניה מהירה, ללא פרטי אשראי.

אנו ניצור עמכם קשר בהקדם, על מנת לאשר את ההזמנה ולהסדרת אמצעי תשלום.