תמונה של טונר מגנטי
מצאו וקנו כאן טונר מגנטי, טונר למדפסות צ׳קים, דיו מגנטי, דיו למדפסות צ׳קים וכל הדרוש לכם עבור הדפסת המחאות בסטנדרט איכות בנקאי.


טונרים מגנטיים להדפסת צ׳קים ו/או שוברים עבור מדפסת עם טונר מגנטי. טונר למדפסת אימאג׳ טכנולוגיות, טונר למדפסת אוטופונט. טונר מגנטי HP, טונר מגנטי Brother, טונר מגנטי Canon, טונר מגנטי OKI, טונר מגנטי Lexmark, טונר מגנטי Pantum, טונר מגנטי Samsung, טונר מגנטי Xerox


כאן תמצאו טונר מגנטי, אשר מוכר גם בשם דיו מגנטי או טונר למדפסת צ׳קים איתו תוכלו להדפיס צ׳קים באותו סטנדרט איכות של בנק באמצעות מדפסת לייזר סטנדרטית.


הדפסת צ׳קים באמצעות טונר מגנטי מאפשרת זמינות על פי דרישה ונעשית בקלות רבה, כמו גם חוסכת את העלות היקרה של הדפסת צ׳קים באמצעות מיקור חוץ.

מצאו טונר מגנטי לפי שם יצרן ודגם המדפסת, באתר טונר למדפסת - דיו למדפסת.

קבלו את כל משאבי המידע, בנושאים : טונר מגנטי, מדפסת צ׳קים, וכל הדרוש לכם עבור הדפסת המחאות פנים ארגונית.
באמצעות מידע זה, תוכל להשוות בין דגמי מדפסות עם טונר מגנטי, אשר יעניקו לך את התמורה האולטימטיבית ואשר יתאימו למסגרת התקציב שלך.
צוות האתר, עומד לשרותכם במתן הדרכה אשר תסייע לכם להבין טוב יותר את הערך המוסף שמציעים פתרונות ההדפסה המגנטית מבית TROY וישמח להציע פתרונות למיטוב חומרת ההדפסה, חסכון בעלויות ולשיפור זרימת העבודה. על מנת לנתח את סביבת ההדפסה ולהבין לעומק את צרכיכם ודרישותיכם, עבור הדפסה מגנטית, תוכלו לקבל ייעוץ חינם ממומחה בתחום ההדפסה המגנטית, זאת בתיאום מראש עם נציגי החברה.

צפו בסרטון המציג, מידע אודות טונר מגנטי ויתרונותיו של טונר מגנטי TROY, בהשוואה אל טונרים מגנטיים של יצרנים אחרים.

לחצו לצפיה בסרטון

טונר מגנטי TROY, מפשט את תהליך ההדפסה המגנטית, עבור משתמשי הקצה שפועלים בסביבת ההדפסה, הן מצד החומרה והן מצד החומרים המתכלים המשמשים להדפסת צ'קים ,מסמכים מאובטחים ושוברי תשלום מקודדים בטכנולוגית דיו מגנטי מזוהה תווים. טונר מגנטי TROY, משמש גופים פיננסיים ובנקים ,והוא מאפשר לך הדפסת צ'קים פנים משרדית באיכות מקצועית וברמה בנקאית עם אמינות מוכחת.
שימוש בטונר מגנטי TROY, מפחית את התערבות משתמשי הקצה למינימום הנדרש ומשפר את היעילות התפקודית בסביבת ההדפסה.
טונר מגנטי TROY, מקנה לך חסכון תפעולי ומצמצם משמעותית את עלות ההדפסה של צ'קים ומסמכים מקודדים בטכנולוגית MICR.
טונר מגנטי TROY, נותן לך את תוצאת ההדפסה שרצית, בדיוק רב, ולא רק בערך.
טונר מגנטי TROY, מקנה לך בטחון מושלם למניעה של זיוף הצ'ק, זאת באמצעות טכנולוגית אבטחה חדשנית, שחוצה את רף סטנדרט האבטחה המחמיר ביותר.
שכבת ההדפסה הנוצרת תוך שימוש בטונר מגנטי TROY אינה ניתנת למחיקה כימית,גירוד או קילוף, מבלי שהדבר יראה לעין. הטמעת טכנולוגית ההדפסה המגנטית, קלה ופשוטה ונעשית בהתקנה של טונר מגנטי ותוכנת הנהח"ש שתומכת בהדפסה של פונט מגנטי CMC-7, ופרט לכך אינה מצריכה שינויים בסביבת ההדפסה.
טונר מגנטי TROY הופך את השימוש בטכנולוגית MICR לזמינה בכל עת, תוך התקנה נוחה ופשוטה של טונר מגנטי, כאשר קיימת דרישה להדפסת צ'קים או מסמכים מקודדים והחלפת הטונר המגנטי, בקלות ובמהירות במחסנית טונר סטנדרטית בתום מחזור ההדפסה.
טונר מגנטי TROY, מבטל את הצורך ברכישה וניהול מלאי נייר יעודי יקר.
טונר מגנטי TROY, מונע את זיופם של צק'ים ומסמכים שהודפסו באמצעותו, תוך יישום טכנולוגיה חדשנית וייחודית, מבוססת פיגמנט רגיש לממסים אורגניים שמגיב בשחרור של כתם בצבע אדום עז אל תוך סיבי הנייר ומונעת שינוי כימי או פיזי של תוכן המסמך.
טונר מגנטי TROY, חוצה את הרף הגבוה ביותר של סטנדרט האבטחה הבנקאי ABA-X9, כפי שאופיין על ידי איחוד הבנקאים האמריקאי ונושא בתקן ANSI של מכון התקינה האמריקאי לעניין בטיחות שימוש ופונקציונליות מירבית למניעת שגיאות סליקה בעת קריאת נתוני המסמך שהודפס באמצעותו.
טונר מגנטי TROY, נותן לך תוצאת הדפסה מדוייקת, רציפה ואיכותית של טקסטים ושל שורת ניתוב סריקה (Micr Routing Number) , המודפסת בתחתית הצ'ק ומיוצגת באמצעות פונט CMC7, שנותן אות מגנטי חזק ואחיד בהתאם לדרישתם של מערכות סליקה בנקאיות.
טונר מגנטי TROY, מיוצר מתרכובת שרפי פוליאסטר, המקנים לשכבת ההדפסה חוזק קיבוע גבוה והטמעה מושלמת אל סיבי הנייר ובזכות זאת, מאפשר להדפיס אף על גבי נייר סיבי גס ועל גבי נייר חלק בגימור כרומו.
טונר מגנטי TROY, נבדק ונבחן תדיר בכל סדרת יצור על ידי מכשור המשמש לבחינה של אחידות האות המגנטי. זאת, על מנת לוודא עמידה בסטנדרטים הגבוהים אותם הוא מציע.

אנו מציעים ללקוחותינו פתרונות יחודיים וחדשניים המאפשרים להטמיע את טכנולוגית ההדפסה המגנטית, באמצעות אספקה של טונר מגנטי ומדפסות להדפסת צ'קים. מדפסות ייעודיות אשר עברו תהליכי התאמה עבור הדפסת צ׳קים ואובזרו באמצעי אבטחה מתקדמים כגון : מנגנוני נעילה של מגירות הקלט, בהם מאוחסנים דפים להדפסת המחאות או מסמכים קדם מודפסים בדרגת אבטחה גבוהה, אפשרות נעילה של מכסי הטונר המגנטי, ומנגנונים מתקדמים לנעילת המדפסת, אשר מגבירים את האבטחה ומונעים הדפסה של צ׳קים על ידי גורם בלתי מורשה.


קניה מהירה, ללא פרטי אשראי.

אנו ניצור עמכם קשר בהקדם, על מנת לאשר את ההזמנה ולהסדרת אמצעי תשלום.