מידע כללי

בקשות רכישה שיתקבלו ויאושררו על ידי הלקוח ונציג החברה, יעובדו באופן מיידי ויועברו לאריזה ומשלוח, אלא אם יצויין אחרת על ידי נציגי השירות.

זמני העיבוד של משלוחים נעשים בימי הפעילות, א-ה עד השעה 3 אחה״צ בלבד.

* לא כל שיטות המשלוח, זמינות לכלל הכתובות או לכלל המוצרים. החברה תהא רשאית לשנות את שיטת המשלוח ואו את עלותו בהתאם לאילוצים שאינם בשליטתה.

*מועד האספקה בפועל, תלוי בזמינות המוצר ובשירותי הדואר או הבלדרות.

זמני אספקת המוצרים כפי שאלה רשומים להלן, כוללים רק את חישוב ימי העסקים(ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).סוגי משלוחים

ניתן לבחור את סוג המשלוח בעת שליחת בקשת הרכישה או בעת ביצוע ההזמנה מול נציג השירות.

משלוח מיידי - לרחבי גוש דן בלבד,  יבוצע בתיאום עם נציגי שירות הלקוחות, בהתאם לזמינות המוצר בתוך פרק זמן משוער של עד 4 שעות, זאת כאשר ההזמנה נעשתה לפני השעה 12 בצהרים. משלוח מסוג זה יובא עד מפתן דלתכם על ידי נציג חברת שליחויות.

משלוח דחוף - לערים : אור יהודה, בית דגן, בני ברק, בת-ים, גבעת שמואל, גבעתיים, ראשון-לציון, הוד השרון, הרצליה, חולון, יהוד, כפר סבא, כפר שמריהו, לוד, נתניה, סביון, פתח תקווה, קרית אונו, רמלה, רמת-גן, רמת אפעל, רמת השרון, רעננה, תל-אביב. ייבוצע בתיאום עם נציגי שירות הלקוחות, בהתאם לזמינות המוצר בתוך פרק זמן משוער של עד שעתיים. משלוח מסוג זה יובא עד מפתן דלתכם על ידי נציג חברת שליחויות.

משלוח ליום המחרת - לכל רחבי הארץ, יבוצע בתיאום עם נציגי שירות הלקוחות, בהתאם לזמינות המוצר בתוך פרק זמן משוער של עד ליום המחרת בשעה שש בערב, זאת כאשר ההזמנה נעשתה לפני השעה שתים עשרה בצהרים. משלוח מסוג זה יובא עד מפתן דלתכם על ידי נציג חברת שליחויות.

משלוח אל נקודת איסוף - לכל רחבי הארץ, יבוצע בתיאום עם נציגי שירות הלקוחות, בהתאם לזמינות המוצר בתוך פרק זמן משוער של עד 48 שעות. משלוח מסוג זה ימתין לאיסוף עצמי בנקודת איסוף קרובה לכתובתיכם, זאת לאחר שתישלח אליכם הודעת SMS כי המשלוח זמין לאיסוף.ביטוח משלוחים

כלל המשלוחים מבוטחים על ידי חברות השילוח.אפשרויות תשלום

ניתן לשלם עבור הזמנות באמצעות כרטיסי אשראי, המחאה(בתנאים מסויימים ובתנאי שהדבר יאושר מראש), איסוף מזומן במשלוח(בעלות נוספת של 15 ש״ח), העברה בנקאית, העברה באמצעות חשבון PayPal.חריגים

כאספקה של מוצרים בתחומי גוש דן, תעשה באמצעות נציג החברה או שליח מטעמה.

ניתן לאסוף כל מוצר אשר זמין במלאי החברה באופן עצמאי (בתאום מראש).

*משלוחים ליום המחרת, אל יישובים שמעבר לתחומי הקו הירוק מותנים ותלויים בזמינות השירותים של חברת השילוח.

הזמנה שבוצעה באתר ולא הוספו לה דמי משלוח ניתנת לביטול באופן חד צדדי על ידי החברה.

אספקת המוצרים מותנית בזמינותם במלאי החברה/מלאי היצרן/מלאי היבואן. אי לכך, אין להסתמך על ביצוע הזמנה באתר לצורך כלשהו.

במידה והוזמן מוצר שיוברר כי אזל מן המלאי, יוצע ללקוח מוצר שווה ערך ויתאפשר הן לחברה והן ללקוח לבטל את ההזמנה.
כתב ויתור כללי

בשום מקרה, החברה לא תהא אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.  אספקת המוצרים מותנית בזמינותם במלאי החברה/מלאי היצרן/מלאי היבואן.

הערכת הזמנים לאספקה, אינה מחייבת את החברה, והיא תלויה בזמינות המוצרים ובגורמים נוספים שאינם באחריות החברה. אי לכך, אל לכם להסתמך או לבסס הנחות על בסיס זמני האספקה המשוערים.

*התשלום עבור המשלוח או ההובלה יצטרף לתשלום עבור המוצר ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא.


* אין לפרש מן האמור לעיל כאחריות נוספת. חברתינו לא תישא באחריות לשגיאות טכניות, דברים שנשמטו שלא באופן מכוון ושגיאות עריכה.

 

מחירון משלוחים

משלוחים בסכום שעולה על 700 ₪ הינם ללא חיוב נוסף, בתנאי משלוח של מהיום למחר.

עלות משלוח מיידי - 25 ₪.

עלות משלוח דחוף - החל ב-50 ₪ ועד 120 ₪, כתלות במיקום ובשעת ההזמנה.

עלות משלוח ליום המחרת - 35 ₪.

עלות משלוח לנקודת איסוף - 18 ₪.

*כל המחירים המצויינים לעיל, הנם כוללים מע״מ.

**התשלום עבור עלות המשלוח יצטרף לתשלום עבור המוצר ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא.


* ט.ל.ח אין לפרש מן האמור לעיל כאחריות נוספת. חברתינו לא תישא באחריות לשגיאות טכניות, דברים שנשמטו שלא באופן מכוון ושגיאות עריכה.

 


קניה מהירה, ללא פרטי אשראי.

אנו ניצור עמכם קשר בהקדם, על מנת לאשר את ההזמנה ולהסדרת אמצעי תשלום.